Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a vasárnapi zárva tartás...

Ha a vasárnapi zárva tartás elsődleges oka az, hogy az eladók és az áruházi dolgozók szeretnének a családjukkal lenni (folyt)?

Figyelt kérdés
...Akkor az orvosok, mentősök, tűzoltók, rendőrök, és egyéb emberek nem szeretnének szintén együtt lenni a családjukkal? Valóban van értelme ezzel a kamuindokkal élni, nem pedig kimondani azt, hogy a cél a multik kiűzése?
2015. dec. 27. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
ma 13:08 Már kezdtél hiányozni mekis gyerek. Még mindig 75-ért sütöd a krumplit nem nagyon jutsz egyről a kettőre.
2015. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyébként én sem értem miért kellett bevezetni a zárva tartást de ezt a túlzott hisztit se . Más napokon tényleg nem lehet vásárolni?
2015. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10


Nem is tűri a hazugságot.

Utoljára amikor hazugságon kaptuk a kormányt mentünk is az utcára. 2006 emlékszel!


Németországgal, Ausztriával ti példáloztok folyton, mint valamiféle kánaánnal, gondoltam énis felhozom. Mert ugye No meg Au valamiféle földi paradicsom, gondoltam megjegyzem, hogy a boltok ott IS zárva vannak.

Egy lépés a hatalmas nyugat felé. Ezt szeretnétek nem?


Továbbá én prímán elvagyok a fizetésemből.

2015. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13:Igen,emlékszem 2006-ra.És nem is az a bajom,hogy utcára ment a nép amiért hazudott Gyurcsány.Inkább csak érdekesnek találom,hogy Orbán ugyanúgy hazudik,sőt nemegyszer saját magát is meghazudtolja,de ezzel semmi gond nincs.Fárasztó lenne most számba venni a hazugságait és értelmét sem látom,mert szerintem te is tisztában vagy velük,legfeljebb nem akarsz tudomást venni róluk.Azzal meg semmi bajom,hogy Ausztriával és Németországgal példázódol,sőt mint már írtam,a vasárnapi zárvatartással sincs bajom.Csak az álszent(hazug?) indoklással,meg hát persze továbbra is azzal,hogy ne csak ebben mérjük magunkat az említett országokhoz.
2015. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja és hogy te prímán megélsz a fizetésedből,az remek.De ebben az esetben nem rólad van szó,inkább a kereskedelmi alkalmazottakról és sok más olyan állásról,ahol túlóra(pláne hétvégi túlóra) nélkül,nem lenne elég a fizetés a megélhetésre.
2015. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ma 13:24


te tényleg ilyen sötét vagy? nem a 444 csinálta a felmérést, hanem az Ipsos, de az összes eddigi felmérés is ezt mutatja, kapischi? Ennyire ne vakítson el a Fidesz-imádat.

2015. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért ne keverd össze a kettőt.

Elvégre életveszély, bűnözés, betegség minden nap van, mindennap kell, vasárnap is, ha valaki életveszélyben van, akkor azt megmentsék. És ahogy látjuk, tapasztaljuk, abba azért még senki nem halt bele, ha vasárnap nem volt nyitva a bolt, abba viszont lehet belehalnának páran, ha vasárnap közölnék, hogy nincs mentő, nincs kórház, meg az életveszélyben lévő betegeket is otthagynák a kórházba, mert bocs, de vasárnap van, a kórház meg bezárt, nem?

Szóval ez a része a kérdésednek abszolút hülyeség.

De amúgy az is, hogy azért van zárva vasárnap a bolt, hogy a dolgozók többet legyenek a családjukkal. Nálunk ugyanis amióta vasárnap nincs bolt, azóta a legtöbb bolt hétköznap és szombaton tovább van nyitva, vagyis simán dolgoznak az emberek annyit, mint előtte, tehát ugyanúgy kevesebbet vannak együtt a családjukkal, sőt, hétköznaponként és szombaton még később is vannak a családjukkal, mert tovább dolgoznak. És csak azért, hogy kapjanak egy vasárnapot? Hát...

Nyilván mindenki tudja, hogy ez miről szólt. Mint mindig minden valaki ellen irányult és nyilván a pénzről szólt.

2015. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!