Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik még olyasmi bűncselekm...

Létezik még olyasmi bűncselekmény, mint "hatóság sértegetése" vagy ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Régen tuti h volt ilyen, hogy most van-e azt nem tudom, de érdekelne.


Szóval ha pl már nagyon elegem van a korrupt bíróból és lek.vázom, azért tud valamit tenni ellenem? Vagy ez az én véleménynyilvánítási szabadságomba belefér, hogy k.vának tartom?



2016. febr. 5. 17:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

na ne keverjum bele a ragalmazast mert nem ez vt a kerdes hanem a sertes. en ugy tudom ma mar szabad kur vanak lenni, budosnek pedig vegkep. de ha azt mondod hogy te turelmi zonan kivul strihhelo bieono aki keg adot se fizet.... na ezt semmikep se tedd. de ha azt mondod hogy turelmi zonan belul dolgozo iparuzesi adot is befizeto k ur va biro.....

ez nem sertesm. sot ep az eenkezoje a sertes:

- Biro! Te k urvanak nem lennel jo maradj csak biro! Na ez sertes annak ellenrre hogy pusztan csak arra szolitos fel, hogy tegye azt amit eddig.

2016. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!