Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tulajdonrészből hogyan tudok...

Tulajdonrészből hogyan tudok pénzt csinálni?

Figyelt kérdés

Van több ingatlanunk, amikben tulajdonrészes vagyok apám által. Nem kívánom senki halálát, de ha meghalna, sem adnánk el az ingatlanokat.

Nem lehet lemondani a tulajdonhányadomról pénzért cserébe? Máskülönben leshetem az egészet. 26 éves vagyok és rosszba van velem a családom.



2016. febr. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Most kié hivatalosan a tulajdonrész, tiéd vagy apádé:
2016. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kínáld fel a többi tulajdonostársnak, hogy vásárolják meg a te részed.
2016. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lemondhatsz a tulajdoni hányadodról pénzért cserébe. Adásvételnek hívják ezt a módszert. Felajánlod a többi tulajdonostársadnak a te tulajdonrészedet és ha kell valamelyiküknek, megvásárolják, te pénzhez jutsz és minden meg van oldva.
2016. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

A 3as lényegében helyes csak a jogi szóhasználat bibis.


"Lemondhatsz a tulajdoni hányadodról pénzért cserébe. Adásvételnek hívják ezt a módszert. Felajánlod a többi tulajdonostársadnak a te tulajdonrészedet és ha kell valamelyiküknek, megvásárolják, te pénzhez jutsz és minden meg van oldva."


Ingatlan tulajdonlásáról nem lehet lemondani! Jog tiltja. Minden ingatlan valakinek a nevén van és jegyzik. Eladni azt lehet de az más. Csak ennyit akartam.

2016. febr. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!