Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik olyan, hogy Európai...

Létezik olyan, hogy Európai Uniós népszavazás?

Figyelt kérdés

Pl. olyan népszavazás, amikor az EU minden tagállamának minden választópolgára szavazhat az adott kérdésről, törvényjavaslatról


Ha jól tudom ilyen népszavazással szeretné Vona Gábor megakadályozni a kvótarendszer bevezetését (teljes mértékben egyetértek vele, szerintem az európai népnek joga van hozzá, hogy eldöntse, kér-e a migránsokból, vagy sem - ezt nem veszi tudomásul Juncker, Schulz és Merkel)


A kérdésem, hogy egyáltalán létezik-e ilyen (az EU korruptságát megerősítené ha nem), és ha igen, akkor hogyan lehet kezdeményezni?



2016. febr. 25. 16:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem én csak a pályázatokat látom, hogy mi mindenre nyernek pénzt, amúgy tényleg nincs, de majd megkérdezem a szüleimet. Amúgy kedden történt események óta, már nem is érdekel ez az ország.
2016. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Az EU-s támogatásokkal az a baj, hogy nem az állam döntheti el, mire költse, hanem az EU. Ha Brüsszelben azt mondják adok ennyi pénzt A-ra, akkor a kormány nem költheti B-re. Szerintem ez hülyeség, és megint csak úgy érzem, sérül a szuverenitásunk


Olyan adatot nem találtam a migrációról, amilyet kért a válaszoló, én csak a tömegek megnyilvánulásaiból következtettem.

2016. febr. 27. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!