Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet az hogy nem talalja...

Hogy lehet az hogy nem talalja a rendorseg kozben én meg lazán tudok telon beszelni a gyerek apjaval es tudom hol van?

Figyelt kérdés

Most volt gyermekelhelyezesi per.lezartak azzal h apa kulfoldon eltunt.igy gyt t se tudok ervenyesiteni.

Csak épp kulfoldon körözött bűnöző az itteni birosag az ottani hatosagokkal ia felvett kapcsolatot es senki nem tud semmit..

Mikozben en lazàn találkozhatnék is vele csak egy szavamba kerül, jon ertem!!!

Mi ez már????


2016. márc. 17. 10:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Csak mert nincs bejelentett lakcime alapon nem talàlják.

Ennyi erővel szabadon lehetne gyilkolni is.

Nem értem.

Hogyan érvènyesitsek gyt-t?

2016. márc. 17. 10:54
 2/26 A kérdező kommentje:
És amugy él és virul boldogan sörözik!!!
2016. márc. 17. 10:56
 3/26 anonim ***** válasza:
70%

Találkoztál már vele, vagy sem? Ameddig nem, addig nem tudhatod, hogy tényleg egy szavadba kerül-e, hogy eljöjjön érted. Ha tényleg egy szavatartó, megbízható ember lenne, nem valószínű, hogy pont a gyt-t ne akarná rendesen fizetni. A mobiltelefonját elvileg be lehet mérni és így megtalálni, de tudomásom szerint ilyet csak komolyabb bűncselekmény esetén tesznek (pl. ha gyilkost keresnek, vagy elrabolt személyt).


Amúgy tudomásom szerint a hatóság megelőlegezi a gyt-t, és ő hajtja be (ha tudja) a külön élő szülőtől. Ezzel a lehetőséggel nem tudsz élni?

2016. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nagyon akar velunk lenni a héten jönne értunk ha beleegyezem!

Az állam nem elolegez semmit mert kulfoldon eltunt apaként szerepel mert nem talalják es joformàn a kinti rendőrség mellett él a szomszedban...!

2016. márc. 17. 11:13
 5/26 A kérdező kommentje:

4 évet kapott abbol még 2-őt le kéne ülnie csak szökesben van.

Szoval a napon sörözik haverokkal ennyire bújkál...

2016. márc. 17. 11:15
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Ha mobilon beszéltek a telefonját símán be tudnák mérni.Még az se kell hogy be legyen kapcsolva.
2016. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egy bunozot telefon nelkul is megtalálnak!

Ha meg kimennénk vele hozzà, még én lennék a bűnpártolo vagy akarmi még felbujtonak is kihozhatnànak és ülhetnénk együtt... addig meg azt kapom hogy nem találják..ki tudja lehet ez a cél hogy belerángassanak engem is az ügybe..és ez csak csali..

2016. márc. 17. 11:25
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Amikor a bringámat ellopták pár éve, 10 percre pontosan meg tudtam mondani, mikor történhetett a lopás. Kérdeztem a zsarukat, hogy megnézik-e a térfigyelő kamerák felvételét. A válasz ez volt: - Ugyan már, hogy képzeli? Ilyen ügy miatt szó sem lehet róla.


Szóval valószínűleg itt is annyiról van szó, hogy "ilyen ügy miatt szó sem lehet róla".

2016. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

Hmmm... az nem működik, hogy bejelented a rendőrségen, hogy hétvégén itt és itt, ekkor és ekkor fellelhető lesz, ha netán szeretnék elkapni? Elvégre körözött bűnöző.

Te megbeszéled vele a találkát, a rendőrök meg lesittelik.

Azt mondjuk nem értem, hogy te ettől miből kapsz gyerektartást, de mindegy.

2016. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerű,ha pontosan tudod,hogy mikor és hol van,akkor telefonálsz a SÜNöknek,hogy egy körözött bűnöző helyéről van infód,és elmondod,hogy hol van.


Ennyi,semmi többet!!!!

2016. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!