Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek wolf gábor...

Mi a véleményetek wolf gábor és a marketing commando akciójáról, hogy embereket próbált megszégyeníteni az fb oldalukon?

Figyelt kérdés

Az ilyen, hogy taníthat egyáltalán? Nem látják mekkora egy sz. revő is valójában? Minden kritikus hangvételű embert kirakott a "szégyenfalra"

Azok nem lépnek, akiket nagy nyilvánosság előtt próbált megszégyeníteni? Egy ekkora jogi analfabétát simán milliós tételben lehetne perelni a több mint 100ezer követővel rendelkező fb oldalra kirakott képek miatt, hiába szüntette meg a jogsértő magatartást vagyis vette le a képeket amiket ő készített. Attól még embereket szégyenített meg.



2016. ápr. 26. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Nosza, pereld akkor be, ne csak a szád járjon már ki tudja hány kérdésen keresztül. Csak aztán nehogy a végén téged meszeljenek el becsületsértésért, amiért így nevezted.
2016. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocs, ez az első kérdésem ebben a témában, de olvastam már a "munkásságáról" ennek a gennyes alaknak .

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__77381..


a másik meg, hogy én sajnálom azokat, akiket ilyen módon megalázott nem magamért teszem, amit tennék, de egy gennyes alak ez az ürge, aki az emberek megvezetéséből él. Etikus marketinggel is csak, akkor találkozott mikor az elment mellette.

Egyébként ne uszíts hülyeségekre nem én akarom beperelni, csak segíteni kívánom azokat, akiket ez az ürge megvezet vagy megszégyenített. Már pedig azokból sok van és mint mondtam megtaláltam a "piaci rést", amivel a becsületsértési igényt belehet nyújtani a sértetteknek. Már csak 1 jó ügyvéd kell, aki foglalkozna is az üggyel, mivel elég sok sértett lehet, de legtöbb nem mer kiállni az önmagáért.

2016. ápr. 27. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
sokan elfelejtik hogy attól hogy internet meg fékbúk attól még ott is érvényes a törvény és a jog, az pedig tényleg külön szégyen hogy ezt pont egy olyan nem tudja aki nemcsak hogy megél belőle de még oktatja is, értitek, oktatja, mint ha a töritanár aki tök béna matekból matekórát tartana a nebulóknak de nem ismerné Pitagorasz tételét, de ez még annál is rosszabb mert nem csak hogy nem ismeri de bűncselekményt követ el, ami után az áldozatoktól nem kér bocsánatot, nem vállal felelősséget csak elsikálja a vérnyomokat és fütyörészve arrébbsétál mint akinek semmi köze az egészhez. ő bizony senkit, semmit nem is látott és különben is... na véleményem szerint ez wolf gábor és a marketingkommando amit képvisel, ismétlem, úgy gondolom, az én véleményem szerint!
2016. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdvözlet 2024-ből. Azt gondolom róla, hogy a mai influenszerek előfutára volt. Ő is egy influenszer. Tökéletesen beleillik az influenszerek egyre növekvő sorába.

Még a 2000-es években elkezdett tartalmakat gyártani, azokat árulni. Pont, mint a mai influenszerek. A tartalmainak témája a marketing. Innen-onnan összeszedett marketing bölcsességek. De a téma nem fontos, lehetne bármi más, a lényeg hogy rendszeresen gyártotta és most is gyártja a tartalmakat és abból él, hogy van közönsége, akik fogyasztják a tartalmait.

Szponzorai is vannak, akiknek reklámoz, ez is az influenszer lét egyik alapvető jellemzője.

Az influenszer, ha valaki kritizálja, a közösségét a kritizáló ellen fordítja. Ez is pipa, a mai influenszerek is ezt csinálják. Ez nem túl szimpatikus hozzáállás, de sajnos influenszernek többségében olyanok állnak, akik élnek a kis világukban, ahol szeretnék, ha mindenki szeretné őket és sokuk már azt is nehezen képzeli el, hogy vannak, akik nem tudják őket imádni. Önhittek, hiúk. Egyszóval a többségük nárcisztikus személyiség. A legjobb amit tenni lehet, hogy nem kell velük foglalkozni.

márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!