Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédság fel akarja...

A szomszédság fel akarja jelenteni a tűzoltókat egészen abszurd indok miatt, hogyan beszéljem le őket?

Figyelt kérdés
Semmi közük a tűzoltóknak a ügyhöz, azért akarják feljelenteni őket mert fizetős parkoló lett a utcánkból, a helyi képviselő srác azt mondta, hogy a "azért van szükség a fizető parkolókra mert a tűzoltók a mi utcánkban tárolják a magán kocsijukat" a szembe szomszédom amikor meglát egy tűzoltót, folyton beleköt, ostobaságok miatt, a másik meg kitalálta, hogy feljelenti őket. Csak éppen a indokot nem közölte. Normális dolog ez? A képviselő srác ráfogja szegény tűzoltókra a fizető parkolót, a szomszédság meg ilyet csinál. Mit lehet itt nekem tenni? Nem akarom, hogy ok nélkül csesztessék szerencsétleneket... egy ostoba politikus miatt.
2016. júl. 12. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Maradj ki belőle!

Miért akarod lebeszélni őket, úgysem sikerül, legfeljebb szerzel magadnak egy csomó haragost.

2016. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Tanuljon a saját hülyeségéből.
2016. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szomszéddal ne foglalkozz, jelentsen fel, akit akar. Majd ha fizetheti a perköltséget, meg utána rágalamászi perben a büntetést, akkor észre fog jönni. Ha meg a tüzoltókat inzultálja, akkor a végén azok tesznek ellene feljelenetést.
2016. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért probléma, hogy a szomszéd csinál neked saját cirkuszt. Én röhögnék rajtuk rendesen. Kár, hogy nem láthatom a rendőrök arcát, amikor besétál feljelentést tenni. Egyáltalán tudja, mi az a feljelentés, vagy csak szeret dobálózni a szavakkal?
2016. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ConnectCare ***** válasza:
Odáig értem, hogy a közelben lehet egy tűzoltólaktanya. De a tűzoltók civil autói nem ugyanúgy fizetnek a parkolásért? Vagy nekik mi ebben a pláne?
2016. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta szegény visszamaradott képviselő, hogy a tűzoltók miatt kell fizetőssé tenni a utcát, mert sokan parkolnak a mi utcánkba. Pedig a udvarukba van hely parkolni, nem is értem. Ezek a okosak meg komolyan vették és most piszkálják a tűzoltókat mert nem akarnak fizetni a parkolásért, mert nem jár 1-nél több kártya. Én anno rajta voltam az ügyön, de havi 5 ezerért megveszem a autómra a kártyát, ők nem akarják... mondjuk érthető, de nem a tűzoltók tehetnek róla.
2016. júl. 12. 21:16
 7/8 anonim válasza:
Aki ott lakik annak nem kell fizetni a parkolásért csak úgy megjegyzem
2016. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De-de mert mi utcánkban csak egy néninek van 1 autója többinek 3-nál több autó van.... egy házba csak egy autó lehet, de pl. nekem is 3 van. Másiknak 6-van.. én úgy oldom meg, hogy havonta veszek busz bérletet és a interspar parkolóba hagyom a kocsit, reggel buszra szállok, elmegyek a kocsiért és megyek dolgozni. Mert a fiam kérte a itteni parkolást, azt az autót meg nem tudom vezetni mert picike,kényelmetlen. Asszonnyal a interspárba parkolunk :) csak már kicsit unalmas ez. fél óra mire elmegyek s visszahozom a autót.
2016. júl. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!