Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Titoktartási nyilatkozat...

Titoktartási nyilatkozat munkaszerződés megszűnése után is?

Figyelt kérdés

Próbaidőn voltam egy cégnél, nem túl jó viszonyban váltunk el.

Azóta írogatják az e-maileket, hogy emlékeztetnek a titoktartásiról, meg hogy az még érvényes stb stb.

de teszem azt ha valaki más volt melos elárulja ezeket az "olyan nagy" titkokat, akkor még pl x év után is engem rángatnak be tárgyalásokra meg gyanusítgatnak majd?

A titoktartási 1 példányos volt, nekem nincs belőle. Elolvastam aláíráskor, számomra egyik sem tűnt akkora titoknak. Eszem ágában sincs visszaélni ezekkel. Meg sztem nem is tudnék. Azt nem értem miért pesztrálnak azóta is...



2016. aug. 5. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen, a titoktartási kötelezettség a jogviszony megszűnése után is fennáll.
2016. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zollerlich válasza:

Más kérdés, hogy nehéz lesz bizonyítani, ki is szegte meg a titoktartási kötelezettséget...

Szerintem inkább csak fenyegetnek, óriási titkokat pár hét alatt nem igazán tudhattál meg...

2016. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mindenesetre ha megint írnak, felhívom őket, és mondom hogy álljanak már le ezzel, nem vagyok 5 éves.

Szimplán idegesít csak.

2016. aug. 9. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!