Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatott az apám 14 éves...

Zaklatott az apám 14 éves koromig! Hogyan változtathatok nevet és érhetem el hogy hivatalosan ne nevezzék meg?

Figyelt kérdés
Elvileg kitagadott. az ügy: fellett jelentve hálistennek nem erőszakolt meg de igy nem volt bizonyítható több milliot költött ügyvedre és megúszta. én meg megpróbáltam magam megölni kitagadhat? ha kitagad ervelhetek azzal hogy jótekony célra szeretném ajánlani a mocskos pénzét? Mivel a bűncselekmény vádját ejtették nincs bizonyítékom, hogy szabadulhatok meg a nevétől mindenhol? Ha nem lehetséges megszabadulni kitagadhat? ha kitagad se változtathatom meg?

2016. szept. 16. 01:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azóta 20vagyok 14voltam mikor utoljára láttam aztán költöztem ide-oda rokontol rokonig.

De végülis kb lespanolt a rendőrökkel nehannyal azóta is tartja a kapcsolatot:)

A rendőrség is ugyanolyan bűntársa volt sajnos:/

2016. nov. 22. 21:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Értem :( akkor szerintem minél előbb intézd el, abba az anyakönyvi hivatalba kell menned, aminek a kerületében születtél. Ez nyomós indok, úgyhogy biztos elfogadják a kérelmedet!
2016. nov. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Üdv magyarországon!
2018. nov. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!