Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet valaki azért...

Feljelenthet valaki azért mert nem vagyok hajlandó magázni?

Figyelt kérdés
Az egyik szomszédom fel akar jelenteni mert annak ellenére is tegezem hogy ő ezt nem engedte meg. Már több mint tíz éve nem vagyok vele jóban, ( azt hogy miért nem szeretném részletezni ) és mivel nagyon utálatos személy és tudom mennyire érzékeny erre elhatároztam hogy amiért ő állandóan cs*szeget én nem vagyok hajlandó többet magázni. Erre most azzal fenyegetőzik hogy ha nem fogom magázni akkor felfog jelenteni.

2016. okt. 21. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

ezek nem bűncselekmények így a legtöbb ami lehet, hogy bűncselekmény hiánya miatt megszüntetik az eljárást.

de gondolkozz e el azon, mi az amivel problémát okozhat ha feljelent érte.

senki se ártatlan valószínűleg te se.

addig jó míg ilyen baromságokért jelent fel...

2016. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted? Kiröhögik a rendőrök aztán még neki kell fizetnie mert feltartotta őket.
2016. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy meghülyült ez a qrva világ, de ennyire?
2016. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

jobban

ez még enyhébb


volt egy eset, megy haza az ember, s otthon a betörö pakol a spájzban, félig kilógva. tudta hogy az ajtó belülről nem nyilik, hát rárugta az egészet betörö beesett a spajzba s be is záródott.

s kényelmesen hivta a rendörséget, mikor megjöttek kinyitotta az ajtót.

elvitték

erre mi történik, a börtönben feljelentette a betörő

bántalmazta mikor az ajtóval lökte be a spájzba és a személyi szabadságát korlátozta mert bezárta mig a rendörök odavitték.


a szerencsétlen birónak meg le kellett folytatnia a tárgyalást.


a biró azonban humoránál volt a szigoru szóbeli megrovásra itélte.

kihirdette, majd felállt a biró, s összevont szemöldökkel közölte a vádlottal (a lakástulajdonossal):


ilyet nem szabad!!!


majd mindenki ment a dolgára. a betörő vissza a börtönbe a lopásért(az másik ügy volt, másik tárgyalás keretében tárgyalták) a vádlott(ennek az ügynek a vádlottja meg haza meg haza.

2016. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem igaz ez a történet, mert ha nem, feljelentlek nagy nyilvánosság félrevezetéséért.
2016. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Viszont ha kiderül, hogy mégis igaz akkor én jelentem fel tizenötöst rágalmazásért.
2016. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
jaj nekem majd engem is szigorúan szóban megrónak.
2016. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Velem csendőrpertuzni szeretett volna a szomszédom mireföl én nem köszöntem neki. Így aztán még inkább pofára esett.
2016. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#14


ennek csak az a szépséghibája, hogy ha elmarasztalta a tulajdonost akkor neki kellett kifizetni az eljárás költségét ami bírósági tárgyalás esetén több száz ezer forint lehet...

2016. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!