Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Úgy gondolom perre viszem. Mi...

Úgy gondolom perre viszem. Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Na most lehet pár embert -főleg akik az oktatásban dolgoznak- érzékenyen fog ez érinteni, inkább menjenek ők egy másik kérdésre trollkodni :)


Szóval a fogamra gyulladáscsökkentőt szedek, aminek a mellékhatása mint gondolom sokan tudjuk: hasmenés.

Természetesen arra az egy hétre amíg szedni kell ezt,

a fogorvos nem tud kiírni minket, menni kell iskolába.

A legtöbb tanár kiengedett wc-re a múlthéten amikor kikéreckedtem, de van egy nagyon öreg, nagyon régi értékeket képviselő tanárom, aki valószínűleg még abból a korból származik amikor a tanárok nyíltan verhették a diákokat, sőt kötelességük volt.


Nem engedett ki, azt mondta beír hiányzónak ha kimegyek. Mondtam neki mi a bajom, mit szedek, de őt nem érdekelte, és mondtam hogy akkor én most kisétálok az ajtón, akkor is elmegyek wc-re, majd ha végeztem akkor pedig az igazgatói iroda felé veszem az irányt és elmondom a történetet, meg hogy miért van (lesz) igazolatlanom.


Erre ő nevetett egyet és bezárta az ajtót. Igen, bezárta. Kulcsra.


Sajnos megtörtént a baj óra közben.


Szeretném őt beperelni több okból is.

Ugye fogva tartás, sérült a becsületem stb.

Tanuk lesznek, senki nem szereti azt a tanárt.


Először feljelentést kell tenni a rendőrségen, vagy a bíróságra be kell sétálnom és közölnöm hogy pert szeretnék indítani xy ellen? A per elindítási díja mennyi?


2016. nov. 12. 17:45
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Majd írd meg mi lett
2016. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!