Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ennek kovetkezmenye?

Lehet ennek kovetkezmenye?

Figyelt kérdés

Testverem (11/F) testnevelesen egy masik gyerek allitolag "nem szandekosan" kirugta a laba alol.

Eltort az orsocsont es meg par helyen a keze.Mellesleg leukemias is volt,korhazbol boven eleg volt..Mutetet igenyel a karja,holnap lesz.

A h.u.l.y.e gyerek anyjat pedig abszolut nem erdekli,meg o van megsertve..Tovabb? Megusszak buntetes nelkul?

Mellesleg milliardosak..

Legszivesebben akkorat vagnek az anyjanak meg a kolyoknek is boxerrel,hogy az osszes penzuk plasztikara menne..


2016. nov. 23. 14:35
 1/10 anonim válasza:

11 evesek..meg nem lehet buntetni a gyereket..a szulok meg nem tehetnek rola.meg hat elvileg nem is szandekos volt

Szoval nem hiszem

2016. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Most mégis mit akarsz? Pénzt tőlük? Egy testnevelés órán simán előfordulnak ilyen szerencsétlen balesetek, nyilván nem sportolsz, mert akkor tudnád, hogy a csapatsportoknál is nagyon gyakoriak a balesetek, kéz-lábtörés, zúzódás, sőt még ájulás is. Ezt el kell fogadni és kár háborút indítani a család ellen, mert ez nagyon primitív lenne. Nyilván bánja a srác, nem direkt volt, lehet ő is megijedt, de ezen túl kell lépni. Tanár nyilván volt velük, ha szándékosan csinálta volna, már megkapta volna a büntetését, hidd el. Felesleges itt hősködni, meg befenyíteni szegény srácot, vagy a családját, mert ezzel pont arra tanítod a testvéredet, hogy mindenért bosszút kell állni akár erővel is. Tudni kell megbocsátani, nem könnyű dolog, sok embernek nem is megy. Ez egy szerencsétlen, véletlen baleset volt, van elég baj, kár tovább szítani a feszültséget és csinálni a cirkuszt.
2016. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Dehogy akarok penzt,de meg egyutterzes sincs bennuk...?

Csak kar,hogy 18 eves vagyok na meg abszolut nem akarom meggyujteni a bajomat.


De meg anyja van felveszve,hogy sertegetjuk,pedig csak annyit mondtunk,hogy viselkedni kellene a kolykenek..


Szerencsetlen balesetek? 8 evet aktivan hokiztam..masfel eve napi szinten testepites..3 eve bmx eleg komoly szinten...persze,azonnal azt mondom,hogy torott volna az enyem ez van igy jartam,siman felvallalnam mutsenek meg amit akarnak..de alapbol itt ezt vegig nezni..

Hat hallod..Szegeny srac meg csinalni a cirkuszt,csinalnek en ha szabadna,nem kellene felni,mert tobbet nem rugna el senkit.

Tanar volt persze.Oke,gipszet kap de,hogy muteni kell..Szinvonalas iskola,kivancsi vagyok mi lesz,mert rendesen kiakadtam.

2016. nov. 23. 15:13
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Balesetek minding történhetnek. Attól, hoyg veled nem történt eddig semmi, még mással elöfordulhat.


2. Ha a balesetet okozó gyerekkel meg a szüleivel is ilye hangnemben beszéltél, mint ahogy írsz, akkor nem csoda, hogy ellened vannak. (Igen bunkó, agresszív embernek tündsz ugyanis)


3. Attól, hogy a testvérednek voltak korábban is egészségügyi problémái, böven érheti most baleset, söt mivel ügyetlenebb lehet a töbinén, még esélyesebb.


4. Az agresziódat tanuld meg kontroll alatt tartani, mert ha nem teszed, akkor még komoly bajba kevered magad idövel

2016. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezt olvssatok,akkor..



1.Ertem,igazad van.

2.Az a helyzet,hogy ok mar valoszinuleg helikoptertol ugyvedig mindent rendeltek volna,elkuldtek volna mindenhova.Fent is hangsulyoztam,hogy azzal van a bajom,ahogy ok beszelnek velunk.Nem,nem fogok beszelni veluk es elkerulom oket.

Most hivogatjak a szuleik anyumekat,hogy feljeneltelek vadaskodasert,meg,hogy megkeresnek es baj lesz..


Es a tanarnak sem csinalnak semmit?

Ah,csak en latom ugy,hogy ez nem gyerek jatek..

Nem egy es nem ket helyen tort el a keze.:)

2016. nov. 23. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez BALESET, ezért nem lehet senkit felelöségre vonni érte, mert VÉLETLEN történt.


A tanárok sem tudnak semmit tenni és azt a szerencsétlen gyereket, aki véletlen ellökött egy másikat, ezért nem lehet, és nem is szabad megbüntetni.


Ez éppen olyan, mintha elcsúszol otthon, akkor sem bünteted meg a padlót.

2016. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két 11 éves gyerek testnevelés órai esetét nem fogja rendőrség vizsgálni, szóval teljesen mindegy hogy milyen gazdagok a szülei. Az, hogy a testvéred beteg volt nagyon szomorú, de szintén lényegtelen a sztoriban.


Ha tényleg szándékosan bántó szándékkal rúgta fel a testvéredet akkor legfeljebb iskolán belül lehet belőle fegyelmi ügy, igazgatói megrovás vagy ilyesmi, de ehhez az is kéne hogy minimum pár diák, de inkább a tornatanár is azt állítsa amit te.

2016. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: nekem iskolában focizás közben keresztszalag szakadásom lett, focizás közben felugrottunk, meglöktek és rosszul értem talajt. Megműtöttek, hónapokig jártam gyógytornára hajnalban, tényleg szívás volt. Ilyenek előfordulnak sportolás közben. És ez se profi sport volt, csak tesióra.
2016. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet ennek kovetkezmenye?"


"Mellesleg milliardosak."


Sajnálom de nem lesz semmilyen következménye

2016. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Adj a testvéred kezébe egy uzit. mivel nem büntethető akkor ő könnyen elintézi.
2016. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!