Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek jogilag e fura...

MIKLÓS18 kérdése:

Mit tehetek jogilag e fura esetben?

Figyelt kérdés
Kikapcsolták a televízió-szolgáltatást,felhívtam az ügyfélszolgálati vonalat,mondták,hogy összekevertek egy szerződésszegővel,és hamarosan intézkednek,kiküldtek két szerelőt,akik mondták,hogy engedjem be őket,és mutassam meg,hol a tv!én annyira felbőszültem a jogtalan korlátozás miatt,hogy baltával zavartam el őket!Közben kiderült,hogy azt akarták közölni,hogy még aznap visszahelyezik a szolgáltatást üzembe,és egy új vezetéket akartak beszerelni hozzám....ma sincs visszaüzemelve a televízió!ez a "fura bosszú" nem jogtalan volt tőlük,ha én nem vagyok,és nem is voltam szerződésszegő ügyfél?mit léphetek jogilag?várom válaszaikat!

2016. nov. 23. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miután baltával támadtál a szerelőre, a következő jó lépés a kalazsnyikov lenne, a cég székhelyén ;-)
2016. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen cegnel dolgozom .

Ez ilyenkor ugy nez ki, (papiron nalunk)

Hogy raitjak a munkalapra, hogy nem engedte be a szereloket, elutasito magatartast folytatott. A ceg alltal felajanlott kedvezmenyt amit a ceg a tevedes miatt kartalanitas cimen felajanlott az ugyfel nem fogadta el. Ezt szepen lefuzik az aktadba es addig nem tesznek semmit ameddig te nem jelentkezel hogy kapcsoljak vissza.


De nem tudom melyik ceggel tortent ez.

Am ha baltaval kergetted el oket, mit varsz???

2016. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Jogilag annyit tehet, hogy beveszi az orvosa által előírt gyógyszereit, majd felhívja az ügyfélszolgálatot, elnézést kér a viselkedéséért, megköszöni, hogy nem jelentették fel, majd kéri, hogy kapcsolják vissza a szolgáltatást.
2016. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
ez a baltával elzavarás, ez azért erős volt, ugye te is érzed? :D
2016. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Tv miatt baltaval? Te nem tevedsz soha? ember meg jo h nem lancfureszel kaszaboltad szet őket ... elgondolkodtato a mai vilagban h egy idiota agymoso tv tobbet er egyesek szamara mint mas emberek elete főleg h a szerelők nem is tehetnek a lekapcsolasrol es még meg sem hallgattad őket ... ha ez igaz buj el szegyenedbe szaros szolgaltatast többre tartani mint mas emberek eletet nem rosszbol de fordulj szakemberhez mert h nem vagy tiszta az tuti siman feljelentettelek volna a rendőrsegen emberöles kiserlete vadjaval ...
2016. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg, semmit. Vidanet elég érdekes cég pl. Egy csoportban anno egy előfizető panaszkodott, hogy szinte minden hétvégén elmegy a net és tv. A szerződésben meghatározott időnél többször. Na, most ezt bizonyítania is kellett volna a bíróságon, csakhogy a szolgáltató nem ment ki vagy nem írta fel, hogy gond van. Pár évig pereskedett, de semmi értelme nem volt.

Sajnos bizonyos területek óriási teret kapnak a szolgáltatók és jogilag nem tud egy mezei ember semmit sem csinálni. Fizessen és kussoljon.

2016. nov. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaikat,nem vagyok gyógyszeres kezelés alatt,meg egyéb problémáim sincsenek,és nem éltem az 50-es években,amikor még alig volt televízió,ezért nekem nem olyan egyszerű,hogy nincs,én nem tyúkokat etetek hajnalonta,városi ember vagyok!Egyébként a DIGI KFT. Az érintett szolgáltató!És nem alkalmaztam erőszakot,elzavartam őket,a baltát "nyomatékosító" eszköznek használtam!Nem a szerelőké az ingatlan,jogom van megakadályozni a bejutást,ha nem szeretnémÉs kérjek elnézést,holott ők szegték meg az ÁSZF-et,amivel engem megkárosítottak?!
2016. nov. 25. 00:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el az Aszf et...

A masik pedig, mivel nem beszeltel veluk, vagyis elzavartad oket, nem tudnak kartalanitani az esetleges szerzodes szeges miatt.

De hidd el, nincs ilyen az Aszf ben.

Az nem az ugyfel , hanem a ceg erdekeit vedi igazabol.

2016. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És kíváncsi vagyok,hasonló esetben ki hogyan cselekedett volna,de biztos,h senki nem magasztalta volna a szolgáltatót ódákkal!Valaki szemében a tévé nem fontos,valaki szemében igen!Én sem vagyok függője,de aki az 1950.es években élt a létezése előtt,persze,hogy könnyen tudja ma is nélkülözni.....Nem is azt jelenti ez,hogy elkényeztetett lettem volna annak idején,vagy hogy aranyból lenne az ajtóm,azért fura nekem az,ha valami,ami nem alapvető szükséglet momentán nem elérhető!
2016. nov. 25. 00:15
 10/13 A kérdező kommentje:
VAN olyan az ASZF-ben,hogy nem lehet kikapcsolni,csak felszóllítás után,ami nem jött sem emailben,sem papíron!Utólag sem!Mellesleg visszakapcsolni nem a lakásban akarták a baltás esetkor,mert központi antennáról jön az adás!Ha lakásban lehetne kikapcsolni,akkor nem is tudná a szolgáltató:Melyik adós lenne olyan,hogy beengedi őket emiatt?Rendőrrel kéne járniuk korlátozni a szolgáltatást az adósoknak akkor,mert rendőr bárhová bemehet!Ők csak egy komfortkönnyítő kábelt akartak adni a baltás esetkor,és leellenőrízni,hogy nem a tévém set-top-boxa romlott-e el!
2016. nov. 25. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!