Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Németországban történő lopás...

Németországban történő lopás miatt kitilthatnak? Csomagok loptak el a Hermestől .2 személy 1 10telefont kb a másik 500 euro értékben könyveket cipőt és hasonló egyéb butaságokat mi a várható itélet?

Figyelt kérdés
Német

2016. nov. 30. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Kitiltani nem valószínű.
2016. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dehogynem.
2016. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miből gondolod hogy igen ? milyen tapasztalatok alapján válaszolsz?
2016. nov. 30. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt mar megkerdezted egyx
2016. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és akkor sem kaptam értelmes választ olyan embertől aki tapasztalatból vagy szakmailag válaszolna
2016. nov. 30. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert valószínűleg nincs itt az oldalon egyetlen német ügyvéd sem...
2016. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szomorú
2016. nov. 30. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam... mondtam, hogy itt élek és hallottam már ilyen esetről és igen 5 évre ki lett innen tiltva, ha visszajött volna börtönben végezte volna. Mi a fészkes fenét írjak még erre? Ennyire rossz a felfogásod? Talán olvasni sem tudsz? Komolyan mondom ez a sok retardált it... Már várom, hogy jövő héten kiírd megint a kérdést, mert "nem kaptál rá választ", mert ugyebár itt ez a divat. Addig írjuk ki ugyanazt a kérdést, amíg meg nem kapod a választ, amit hallani akarsz. Nem ami igaz, hanem amit TE akarsz, hogy igaz legyen.
2016. dec. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy kiutasítanak az országból. Mellesleg nagyon helyesen teszik, már így is épp eleget ég a pofám a senkiházi honfitársaim miatt.
2016. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 13:43


Sajnos csak egyettudok erteni az altalad leirtakkal. Nalunk munkabol azert rugtak ki egy magyart, mert be volt pialva...Szegyen, es meg nekem eg a bor a pofamrol, pedig kozom sincs hozza. Az ilyen idiotak maradjanak ott, ahova valok.

2016. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!