Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3-4 hét folyamatos hányással...

3-4 hét folyamatos hányással mennyit lehet fogyni? Nem önsanyargatás, hanem kezelés miatt?

Figyelt kérdés

Kezelésre járok 2 naponta, amitől elég sűrűn hányok. Nem vagyok valami vastag darab, nem szeretnék fogyni, viszont érdekel, hogy ez nagyon megterheli a szervezetem? Úgy értem, mindenféleképp sokat fogok fogyni? Már igy is erőtlen vagyok és gyenge. Szerencsére hasmenésem csak ritkán van, viszont a hányás az minimum naponta 2*....

Milyen következményei lesznek ennek?


2013. szept. 25. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez igen húzós. Én kíváncsi lettem milyen kezelés járhat ezzel.. mi lehet az alap probléma.. Persze magánügy természetesen.


3-4 héten át ez drasztikusan megviseli a szervezetet, már rövid távon is érezheted mennyi energiát kivesz. Legalább két ok miatt nagyon rossz, egyrészt mert nem tudsz emészteni és táplálékból energiához, tápanyagokhoz jutni másrészt igen komoly és kellemetlen munka a gyomortartalom visszadobása.


Ráadásul sem a nyelőcsőnek, sem a fogaknak nem jó..


Ez így nagyon necces lesz, erőt és kitartást, valamint jobbulást kívánok! : /

2013. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek rendben a hormonjaim, amik elég durva mellékhatásokkal járnak, ezért kapok kezelést. Amitől bár azt mondják nem jellemző, de én folyton hányok.

Valahogy kibirom, hisz tudom utána jó lesz. Csak attól félek, nagyon drasztikus súlyvesztésre számithatok?

Egy barátnőm régen bulimiás volt, ő önmagát hánytatta, és azt mondta hogy egy hónap alatt 10k-ot fogyott. Én ezt nem szeretném!! Igaz lehet, vagy csak ferditi a történetet?

Mikor éhes vagyok, háztartási kekszet vagy levest eszek, azok tovább bent maradnak, mintha ennék valami nehezet.

Nagyon félek.

2013. szept. 25. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Keress alternatív kezelést.. olyan sok esetben okozzák a hormonproblémákat táplálkozással összefüggő okok, olyan jó eredményeket lehet elérni a hormonrendszer kezelésében akupunktúrával és qigonggal.. biztos hogy csak a mostani kezelésed működne?


3 hét rendszeres hányás tényleg ijesztő, én is komolyan tartanék tőle.

Ráadásul pont olyan kajákat tudsz enni amik ha tovább is maradnak benned.. na de mennyi tápanyagot tartalmaznak? Semmit..


Ha húslevest eszel, annak a levébe legalább kioldódnak fehérjék.


Sok szerencsét kívánok, de szerintem nagyon gondold át ezt a kezelést.. ha tényleg ezzel jár, akkor rázós menet lesz, ezen nincs mit szépíteni : /

2013. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 éven keresztül csak alternativ gyógymódokat próbálgattam, körbejártam szinte mindent. 3 éve nincs menzeszem, és mára már elegem lett abból, hogy talán gyerekem se lehet, és sehol nem találnak rá problémát. Külföldre jöttem orvoshoz, ahol ezt a kezelést ajánlották. Nem tudom már, hogy mit tegyek :(


Köszi a biztatást :)

2013. szept. 25. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak ez akkora áldozat.. szerintem..


Próbáltad a glutén és tejmentességet a kezelések mellett? Ez ahogy látom nagyon alapvető dolog a legtöbb betegség kezelése mellett.


Meg még az a tippem, hogy ilyen típusú kezelést néztél-e

[link]


Mondjuk nem tudom miket próbáltál 'alternatív gyógyászatban', én nem vagyok egy nagy hívő.. sajna, ezért sok minden nálam valószínűleg nem is működne ami másoknál esetleg igen. Na mindegy, a táplálkozásos cucc esetleg a mostani kezelés mellett is segíthet valamit, majd meglátod.. ártani nem árthat.

2013. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tejtermékeket alapból nem fogyasztok, mert allergiás vagyok rá. Én se vagyok valami nagy hivő, de nagynéném ilyen termésetgyógyász mániás, ezért végigjártunk sok mindent.

Még csak 20 éves vagyok. Félek ettől az egésztől.

2013. szept. 25. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:

És már mindenképpen belekezdesz ebbe a kezelésbe?


20 évesen.. bakker. Azért írok még egy utolsót, mert írtad hogy természetgyógyászatot próbáltátok ki. Ez annyira alternatív módszer, hogy a legesleginkább kompromisszumos megítélés szerint is "elvben működhet..".


De hát erre nem lehet alapozni. Gondolom amit most próbálsz ki, annak a kezelésnek jobb eredményei vannak ilyen betegségek kezelésében.. ez már valami. Akkor én ajánlottam neked ilyen qigongos gyógytornás dolgot, ez a hagyományos kínai orvoslás módszere az akupunktúrával együtt, ezeket mi alternatívnak nevezzük máshol elsődleges módszerek, tehát már nem lehetnek alaptalanok. A gluténmentesség és a szénhidrátszegény táplálkozás a jelenkori orvoslás és egészségügy új módszere számos betegség ellen, ezeket azért írom mert jelen pillanatban jönnek az eredmények a sikeres alkalmazásukról, rémséges mellékhatások nélkül. Úgyhogy gondold át..


Nem leszólni akarom a természetgyógyászatot, eddig sem olyan hangnemben írtam, de igazán komoly hormonzavar, betegség esetén lehet olyan mintha eddig semmit sem csináltatok volna.. :$

2013. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!