Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 16. életévemet betöltöttem,...

16. életévemet betöltöttem, ettem a tescoban keves dolgot es felvettek jegyzokonyvbe, ezt az iskolam megtudja?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 17:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A kerdesemre a valaszt meg mindig nem kaptam meg
2017. febr. 21. 08:20
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz, mert ez egy nagyon gyenge troll kérdés. Jobbat nem tudsz produkálni ettől, akkor felejtsd el a troll szakmát.
2017. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
En ezt nem hiszem el....csak egy valaszt kertem ezen az oldalon, igazsag bajnokai arra van az oldal, hogy a kerdesemre balaszt kapjak, nem szidast, meg biraskodast, es megszivtam elegge ha ez boldogga tesz titeket, es meg fogok is szivni miatta, csak a kerdesemre a valaszt szeretnem megkapni, ennyi
2017. febr. 21. 11:20
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen értesülni fog az iskola, legkésőbb akkor, amikor szabálysértésért tárgyalásra kell menned a bíróságra.
2017. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Es ki fog derulni hogy miert? Mindenkepp meg5udjak? Csak mert azt mondrak harmadik szemelynek nem adjak ki
2017. febr. 21. 12:35
 16/24 anonim ***** válasza:
Most még adok egy tanácsot, remélve, hogy a jövőben jó útra térsz. Ha a rendőrségen azt mondod, hangok utasítottak a tetted elkövetésére akkor az már orvosi eset, ebben a felállásban viszont él az orvosi titoktartás, nem tájékoztathatnak senkit az egészségi állapotoddal kapcsolatosan.
2017. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ezek a hangok a fejben nem éppen jó ötlet. Ez nem így megy, hogy csak benyögöd ezt. Ilyet állítasz, akkor elküldenek pszichológiai kivizsgálásra és az dönti el kamuzol-e vagy sem. Ha rajtakapnak (könnyen ki tudják szűrni) akkor amiért beakartad ezt hazudni súlyosbító körülménynek fog számítani.
2017. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Es ki fog derulni hogy miert? Mindenkepp meg5udjak? Csak mert azt mondrak harmadik szemelynek nem adjak ki"


Mondjuk, mert iskolaidőben fogsz bíróságra járkálni, és a bíróság fog igazolást adni...

2017. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ja, meg arról nem is beszélve, hogy a bíróság megkeresheti az iskoládat azzal kapcsolatosan, hogy milyen tanuló vagy, volt-e veled gond, stb. Fel kell mérniük a személyiségedet is.
2017. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta a biztonsagi or hogy lesz a rendorsegen kihallgatas, ott is felveszik jegyzokonyvbe, kifizetjuk a termekeket, es esetleg meg ezen felul tobbet is, fel evig ez marad, utana torlik, es ha csak icipici ugyanilyen lesz, akk nagyobb a buntetes
2017. febr. 21. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!