Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 16. életévemet betöltöttem,...

16. életévemet betöltöttem, ettem a tescoban keves dolgot es felvettek jegyzokonyvbe, ezt az iskolam megtudja?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 17:45
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Én nem foglak gyalázni, de sajnos nem tudom kiskorú esetében ilyenkor ki kihez fordul.

Azt tudom, hogy amiket felsoroltál pénzösszegben nem olyan sok, hogy most ebből akkora felhajtást csináljanak. Ha mázlid van, akkor lesz egy megegyezés a tesco-val, amit ha jól tudom a rendőrség kezdeményez, egy fajta gyorsított eljárás, hogy megtéríted a kárt és ennyi. Az ügyet lezárják. Ez egy "laza" szabálysértés volt. Ha mázlid van talán még a gyámügyet sem keverik bele.

2017. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
En nagyon felek, igazabol meg se erte, meg nem kellett volna, tok ciki az egesz, csak ehes voltam
2017. febr. 21. 21:27
 23/24 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek: bizonyos szempontból a szabálysértés tud rosszabb lenni, mint az alsó határos bűncselekmény. Kevesebb az eljárási garancia.
2017. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent?:(
2017. febr. 21. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!