Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valóban feljelenthet ezért az...

Valóban feljelenthet ezért az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán az egyik osztálytársam egy normálisan feltett kérdésemre anyázással reagált amire én válaszként odadobtam az ő irányába a tollam. Természetesen nem találtam el de ez nem is volt célom. Erre az osztályfőnökünk önérzetes pedagógus módjára közölte hogy komolyan elgondolkozik azügyben hogy emiatt feljelentsen és polgári peres eljárást indítson ellenem. Sose volt még semmiféle ilyen ügyem ezért nem tudom hogy van e erre lehetősége avagy joga, és fontosnak érzem tudni hogy mire számítsak. Előre is köszönet a válaszolóknak!
2017. márc. 16. 14:49
1 2
 1/15 Molyember ***** válasza:
100%
Vagy elhallgatsz valamit, vagy nem érted a költői túlzást, vagy a tanárod hülye.
2017. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nem. Csak meg akart ,, ijeszteni".
2017. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
három év kötélen
2017. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Tipikus alkalmatlan pedagógus, képtelen kezelni a helyzetet, ezért ilyen képtelen hazudozással jön elő. Ha legközelebb ezzel fenyegetőzik, akkor mondd neki, hogy egészen nyugodtan, ameddig futja a pedagógus fizetéséből. :D
2017. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

#4

molesztált a tanárod óvodában vagy mi bajod van neked?

2017. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem nem hallgatok el semmit. Annyi pontosítást tennék még hozzá hogy amikor ez történt nem tartózkodott a tanteremben csak mikor megérkezett rákérdezett hogy kié a toll mire mondtam hogy az enyém és nem akartam hazudozni, elmondtam neki hogy kerlt oda. Nem nem csak ijesztegetni akart mert többször is megkérdeztem a nap folyamán és azt a választ kaptam hogy igen valóban ezen gondolkodik mert más megoldást nem lát...

Annyit még fontos tudni hogy az osztály egy olyan tagjáról van szó akit mindenki kis kivétellel baszogat szóval és tettel is de nem ok nélkül de a tanárok mindíg a védelmére kelnek. Én soha nem ártottam a srácnak semmit de az indokolatlan anyázásra nem tudtam reagálni..

2017. márc. 16. 15:33
 7/15 A kérdező kommentje:
*nem tudtam nem reagálni
2017. márc. 16. 15:34
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Látta hogy két pofára bezabáltad a trollkodását és rátett még egy lapáttal.
2017. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azzal jönnék, hogy az anyázó osztálytársad egyértelműen pszichopata akin már csak a lobotómia segíthet, természetesen a megfelelőképpen kifejtve az elméletet.
2017. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj hogy nem az a viccelős trollkodó fajta hanem egy vén idióta aki mindent túlpörög és mindenhol ott van és mindenből ügyet csinál bármilyen semmiség is az
2017. márc. 16. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!