Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a pedofiloknak engedélyezni kéne, hogy önként igényelhessenek kegyes halált? (Első sorban pedofilok válaszát várom, de jöhet más is, csak legyen indokolva, megfontolva. )

Figyelt kérdés

A szabályokat végig olvastam, lehetőleg ne töröljék.


Ez nem gyűlöletkeltés, provokáció, vagy sértegetés. Ezek már mind adottak a világban, és épp a téma feszültségkeltő mivolta miatt különösen kérem, hogy a kérdésre válaszoljatok.


Első sorban pedofilokat kérdeznék, hisz róluk szól a dolog, érdekelne, hogy igényelnék-e a fájdalommentes kivégeztetésüket.


Másod sorban kívülállók véleményét.


Lényeg az, hogy vélemény legyen, ne csak egy "pusztuljanak", vagy hasonló beírás.


A felvetés már régen merült fel bennem, hisz kétoldalú megoldást nyújtana. A társadalom gyűlöli a pedofilokat általánosságban, eszetlenül és kegyetlenül. A pedofilokat az emberek a sorozatgyilkosoktól is jobban gyűlölik, mert csak az erőszak, a bűn, a lelketlen kegyetlenség jut róla eszükbe. Ezen nem igazán lehet változtatni. A pedofiloknak esélyük sincs kiállni magukért, hogy nem feltétlenül aljasak és mivel is jár ez elszenvedőként, mint régen a melegeknek volt, mert ott úgy tekintik (mára), "döntésképesek" a személyek, mert már nagyfiúk, nagylányok. Ha bárki felszólalna, egy világ ugrana rá, és vernék halálra. Még a rendőrség is szemet hunyna felette valószínűleg.

Ugyanakkor elég sok pedofil is van, aki végig szenvedi az életét, többek közt emiatt, ha öngyilkosságba kell menekülnie, az is fájdalmas.


Szerintem ez egy kétoldalú megoldást nyújthatna. A "normális" emberek boldogok lehetnének, örülhetnének maguknak, hogy sok pedofil megszűnik létezni, eltemetik őket, a pedofilok pedig afféle megváltást kapnának, nem kéne tovább szenvedniük az életben ettől.


Számítok rá, hogy jönnek majd kitérő érvelések is, mely szerint menjen el pszichiáterhez, kasztráltassa magát, csukják le, szedjen gyógyszert... ezek nem megoldások. Nézzen mindenki csak magába. Boldogabb lenne, ha tiltott lenne a saját identitása, és ezért kasztrálnák? Vagy gyógyszereznék? Vagy pszichiáterhez járatnák? Ez csak annyira betegség, mint homokosnak lenni. Tudom, hogy ezzel sokan nem fognak egyet érteni, de úgy gondolom ez csak azért van, mert képtelen beleképzelni magát, hogy ilyen is van, és nem saját akaratából lett az, ami, ahogy a melegek sem. Ki gondolja, hogy a melegeket gyógyítani lehet? Nem lehet. Szerintem ezzel a legtöbb meleg egyet értene. Voltak rá próbálkozások. Köztük is sokan lettek öngyilkosok. Vagy elég csak megnézni a Kódjátszmát, akkoriban a melegség illegális volt, kasztrálták is annak módja szerint, és mi lett belőle. Ez nem egy afféle illegális szenvedélybetegség, mint a drogok. Ez egy bekódolt dolog, mint a melegség.


Szóval, azt gondolom, hogyha ilyen mértékű, és rendíthetetlen a többségi gyűlölet, csak a büntetés, a fenyegetés, az elverés, hasonlók járnak az emberek fejében, akkor miért ne lenne egyszerűbb megadni a lehetőséget azoknak, akik szenvednek, hogy önként elmehessenek és elaltathassák magukat, végleg? Megismétlem, nem betegség, jellemzően nem gyógyítható, életre szól, mint a melegség. A pszichiáterek elnyomni, burokba zárni szokták az ilyeneket, sokkal többet ők sem tudnak.


Nem köntörfalazok, abban reménykedek, hogy mindenki egyet ért abban, hogy engedélyeztetni kéne, bár már előre látom, hogy ismételgethetem a kérdés leírását egyeseknek, amennyi IQ bajnok van. Ez csak egy lehetőség lenne, nem halálbüntetés. De várom és köszönöm a véleményeket.



2017. márc. 16. 18:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
31%

"A múlt századig nem volt büntetendő a pedofília, tehát nem kell ezt úgy kezelni, hogy egyértelműen évezredes devianciáról beszélünk, miközben csak a modern "gyermekjog", azaz a szokásos liberális maszlag emelte be a büntetőtörvénykönyvbe. "


Ez a "liberális maszlag" Védi meg a védteleneket attól hogy néhány perverz bűntelenül megerőszakolhassa őket. Miért is ennyire zavaró ez számodra 74 százalékos? Mert nem vadászhatsz büntetlenül kisgyerekre? Felfordul a gyomrom az ilyen undorító szemetektől.

2017. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
82%
Semmi baj, már megszoktam, hogy az irónia legkisebb maradványát se képesek értelmezni a mai emberek, annyira frusztráltak vagytok. Vegyetek ki egy nap szabit, attól megnyugszotok.
2017. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Ki kell őket adni a megrontott gyerek szüleinek, akik 3 napra teljes szabad kezet kapnak arra vonatkozólag, hogy mit tesznek a pedofillal, beleértve annak elhalálozását is.


Kivételt képezne: olyan legalább 13 éves fiúgyermek, akit egy legfeljebb 50 éves nő "rontott" meg, akit egy kizárólag heteroszexuális férfiakból álló zsűri utólagos vizsgálat során jóváhagyott - az a nő mentesülne a büntetés alól.

2017. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Tehát a lányoknak te nem adsz szabad kezet a döntésre, túl agyatlannak tartod erre, de fiú nyugodtan élvezkedhet egy 50 éves nőn? Ez nem túl gender.


Másik meg, ami állandóan előjövő probléma, és nálad is előjön, hogy alapvetően nem a megrontó pedofilról beszéltem. A pedofília vonzalom gyerekekhez, ami bizony kín szenvedéssel jár jó emberként, főleg egy ilyen gyűlölettel teli világban. Képzeld csak el, ha meg lennél vetve, büntetve, kiközösítve mindazért, amilyen vonzalmat éreztél, akár csak megnéztél egy pucér lányt az interneten (ezért már mehetnél börtönbe), vagy ránéztél egyre az utcán (hisz már ezért is halált megvető gyűlölettel néznek rá). Külsősként beszélni nagyon könnyű erről, na meg másokról ítélkezni, hogy menjen pszichiáterhez, kasztrálják, hurcolják meg, csukják börtönbe, stb... (épp ezekért is vetettem fel az önkéntes, fájdalommentes halált (amit egyedül nem igazán lehet), hogy ezeket ki lehessen váltani anélkül, hogy nyúzzák az embert élete végéig legtöbb esetben totál feleslegesen, egyesével meg tudnám indokolni, hogy miért értelmetlen vagy rossz), de egyáltalán nem korrekt kívülállóként, főleg, hogy az a pedofil talán a sok szenvedés következményeként is, de akár sokkal jobb emberileg, mint te valaha voltál, vagy leszel. Gondold végig a mondandód, mielőtt beállsz a tömegbe a könnyű utat választva.

2017. jún. 7. 08:12
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
"hogy az a pedofil talán a sok szenvedés következményeként is, de akár sokkal jobb emberileg, mint te valaha voltál, vagy leszel" Ja, ezt elmesélném a nevelőapámnak is, hogy ő tiszta szívjóságból erőszakolt meg újra és újra két éven keresztül. Csak én marha értelmezem úgy hogy tönkretette az életemet.
2017. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
74%
A 75%-os valószínűleg szándékosan félremagyarázza a mondandód. Ne vitatkozz vele, felesleges.
2017. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
5%

"de fiú nyugodtan élvezkedhet egy 50 éves nőn? Ez nem túl gender."


Nem hát.

2017. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

"Ja, ezt elmesélném a nevelőapámnak is, hogy ő tiszta szívjóságból erőszakolt meg" Látom nehezen megy a gondolkodás. Tán a gyűlölet az oka? Én nem azt mondtam, hogy mindegyik az. Arra nem gondolsz, hogy apád egy olyan töredékbe tartozott, aki éppen tényleg szörny? Ilyen alapon, hogy pedofil ezt tette, akkor minden pedofil szörny, mondhatnánk azt is, hogy mivel az apád ezt tette, innentől kezdve minden apa szörny, mert apa tette.

Azt hiszed egyébként, hogy a magad fajták nem teszik tönkre a pedofilok életét a bosszúvággyal, miközben akár legalább olyan ártatlan, mint te, vagy ártatlanabb? Persze, annyira bevésted már a fejedbe emiatt a trauma miatt, hogy elhiszem, hogy nehéz másként gondolkozni, főleg ilyen tömeges egyetértésben. De ez a valóság. És mielőtt jönnél az "ennyi ember nem tévedhettel", inkább ne tedd, mert én meg jövök a légy és a szar példájával. :)

2017. jún. 12. 13:17
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem a megfelelő kérdés/megoldás.


Ha pedofil lennék, ha meleg, ha roma, ha zsidó... egyszerűbben: ha olyan korban élnék, melyben a közeg, amelynek tagja vagyok (volnék), gyűlöl, sem biztos, hogy meg akarnék halni.

És most a jogi rész:

Az önsorsrontó döntések ma Magyarországon megengedettek. Az öngyilkosság nem bűncselekmény. Nem tiltott sem pedofilnak, sem melegnek, sem nőnek, sem férfinak.

Az orvosi kezelést meg lehet tagadni. Az életmentőt is, kivéve, ha terhes vagy.

2017. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
73%

A válaszolók fele nem válaszolt a kérdésre, s olyanra válaszolt gyűlölködve, ami nem volt kérdés.


Fiatalabb koromban engem is neveztek viccesen pedofilnak a barátaim, mert úgy néztem fiatal lányokra. De nem gyereklányokra!!!!! Csakis olyanokra, akiknek már voltak nőies formái.

Ez pedig nem is pedofília.

2017. jún. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!