Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a pedofiloknak engedélyezni kéne, hogy önként igényelhessenek kegyes halált? (Első sorban pedofilok válaszát várom, de jöhet más is, csak legyen indokolva, megfontolva. )

Figyelt kérdés

A szabályokat végig olvastam, lehetőleg ne töröljék.


Ez nem gyűlöletkeltés, provokáció, vagy sértegetés. Ezek már mind adottak a világban, és épp a téma feszültségkeltő mivolta miatt különösen kérem, hogy a kérdésre válaszoljatok.


Első sorban pedofilokat kérdeznék, hisz róluk szól a dolog, érdekelne, hogy igényelnék-e a fájdalommentes kivégeztetésüket.


Másod sorban kívülállók véleményét.


Lényeg az, hogy vélemény legyen, ne csak egy "pusztuljanak", vagy hasonló beírás.


A felvetés már régen merült fel bennem, hisz kétoldalú megoldást nyújtana. A társadalom gyűlöli a pedofilokat általánosságban, eszetlenül és kegyetlenül. A pedofilokat az emberek a sorozatgyilkosoktól is jobban gyűlölik, mert csak az erőszak, a bűn, a lelketlen kegyetlenség jut róla eszükbe. Ezen nem igazán lehet változtatni. A pedofiloknak esélyük sincs kiállni magukért, hogy nem feltétlenül aljasak és mivel is jár ez elszenvedőként, mint régen a melegeknek volt, mert ott úgy tekintik (mára), "döntésképesek" a személyek, mert már nagyfiúk, nagylányok. Ha bárki felszólalna, egy világ ugrana rá, és vernék halálra. Még a rendőrség is szemet hunyna felette valószínűleg.

Ugyanakkor elég sok pedofil is van, aki végig szenvedi az életét, többek közt emiatt, ha öngyilkosságba kell menekülnie, az is fájdalmas.


Szerintem ez egy kétoldalú megoldást nyújthatna. A "normális" emberek boldogok lehetnének, örülhetnének maguknak, hogy sok pedofil megszűnik létezni, eltemetik őket, a pedofilok pedig afféle megváltást kapnának, nem kéne tovább szenvedniük az életben ettől.


Számítok rá, hogy jönnek majd kitérő érvelések is, mely szerint menjen el pszichiáterhez, kasztráltassa magát, csukják le, szedjen gyógyszert... ezek nem megoldások. Nézzen mindenki csak magába. Boldogabb lenne, ha tiltott lenne a saját identitása, és ezért kasztrálnák? Vagy gyógyszereznék? Vagy pszichiáterhez járatnák? Ez csak annyira betegség, mint homokosnak lenni. Tudom, hogy ezzel sokan nem fognak egyet érteni, de úgy gondolom ez csak azért van, mert képtelen beleképzelni magát, hogy ilyen is van, és nem saját akaratából lett az, ami, ahogy a melegek sem. Ki gondolja, hogy a melegeket gyógyítani lehet? Nem lehet. Szerintem ezzel a legtöbb meleg egyet értene. Voltak rá próbálkozások. Köztük is sokan lettek öngyilkosok. Vagy elég csak megnézni a Kódjátszmát, akkoriban a melegség illegális volt, kasztrálták is annak módja szerint, és mi lett belőle. Ez nem egy afféle illegális szenvedélybetegség, mint a drogok. Ez egy bekódolt dolog, mint a melegség.


Szóval, azt gondolom, hogyha ilyen mértékű, és rendíthetetlen a többségi gyűlölet, csak a büntetés, a fenyegetés, az elverés, hasonlók járnak az emberek fejében, akkor miért ne lenne egyszerűbb megadni a lehetőséget azoknak, akik szenvednek, hogy önként elmehessenek és elaltathassák magukat, végleg? Megismétlem, nem betegség, jellemzően nem gyógyítható, életre szól, mint a melegség. A pszichiáterek elnyomni, burokba zárni szokták az ilyeneket, sokkal többet ők sem tudnak.


Nem köntörfalazok, abban reménykedek, hogy mindenki egyet ért abban, hogy engedélyeztetni kéne, bár már előre látom, hogy ismételgethetem a kérdés leírását egyeseknek, amennyi IQ bajnok van. Ez csak egy lehetőség lenne, nem halálbüntetés. De várom és köszönöm a véleményeket.



2017. márc. 16. 18:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Amerikában nem egy 15 éves fiúval szexelő tanárnő ül a böriben. A jog szerinti pedofília nem mindig egyezik a valódi devianciával ez igaz. De én akkor is primitívnek tartok egy felnőtt embert aki egy 15 éves fiúval/lánnyal kíván szexelni, holott oké nem pedofil persze.
2017. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

Hát én kíváncsi lennék,hogy ezen emberek valóban hány %-a teljesen pedofil.


Biztos sok olyan is van,aki a gyerekekhez IS vonzódik,de nem csak hozzájuk,így nekik még talán van valami esély a jobb életre.


Én sosem értettem amúgy azt,ha valaki csak kifejezetten egy korcsoporthoz vonzódik.

Szerintem férfiben,nőben is van vonzó 50 éves is,meg olyan 20 éves is,aki nem jön be.

2017. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

#1: attól, hogy nem nemekre vonatkozó szexualitás, attól még az, én úgy gondolom. Nyilvánvaló a különbség, bár ma már elég sok 10-12 éves nagyon is meg tudja állapítani amúgy, hogy mibe megy bele, elég vaknak kell lenni, hogy ne lássa az ember, miket művelnek már ebben a korban egymás közt is. És egyébként ez ugyanúgy fordítva is igaz, ha gondol egyet a kiskorú és feldobja azt a felnőttet, aki esetleg szerelmes belé, valami rágalmazással, szétszabdalják. Csak annyira van kiszolgáltatva, mint a nők az erőszaktevőknek. Ahogy nem minden férfi erőszaktevő, úgy nem is minden pedofil. Azért sem gondolom, hogy ki lenne szolgáltatva, mert azért egy gyereket ideális esetben elég sokan vesznek körbe, gyilkos szemekkel...


#2: Köszönöm az egyetértést. Képes ártás nélküli életre, de szenvedni nem akar, én így értettem. Aki ártani akar, az nem fog akarni meghalni, mert vélhetően nem szenved, de még az is előfordulhat.


#3: De, nagyon is sokan. Tudnék példákat mondani, nem is egyet. Különben ezért kérdeztem pedofilokat, mert érdekel, hogy mennyire sokan vannak, akik szívesen mennének.


#4: Nem halálbüntetésről, és nem bűntett elkövetésről beszéltem, csak puszta szenvedésről, amit egy "kellemes halállal" megszakíthatnának, mindenki örömére. Kasztrálást sokan emlegetik, de te boldogabb lennél tőle, ha tiltanák azt, hogy hetero legyél (gondolom az vagy), és kasztrálnának? Én ezt pedofilok érdekében kérdeztem, nem azért, hogy gyűlölködés legyen, és még nagyobb elnyomásban legyenek.


#5: Nem, én nem azt mondtam, hogy ki kell végezni. Azt mondtam, hogy aki nem akar élni, ne kelljen, hogy a halála is fájdalmas legyen, biztosítsanak lehetőséget egy kellemes halálra. Mindenkinek jobb lenne. De amúgy az elejét jól láttad, szerintem is.


#6: Nem a szexről beszélek, és nem kötelezővé tenném, hanem lehetőséget biztosítanék. Arról beszélek, akik szenvednek ettől, egész életükben, és nem akarnak élni.


#7: Kívülállóként könnyű rálegyinteni más életére. De egyébként az első pontoddal teljesen egyet értek.


#8: Általánosságban mindenhol ki vannak közösítve, el vannak nyomva. Ha nem számítanak egyenrangú embernek, és a társadalom kiközösíti, akkor adjanak arra is lehetőséget, hogy kellemes halált halhassanak kérésre.


#9: Vannak olyan elszállott elmék, akik szerint még az is az, és nem csak a jog miatt. xD


#10: 6 évesnek nyilván nincs olyan ítélőképessége, mint egy felnőttnek. Nem is azt írtam, hogyha egy pedofil elcsábítja, akkor csapjanak a lecsóba és szex. Azt írtam, hogy adjanak lehetőséget a kegyes halálra, ha valaki nem akar így élni.


Köszönöm az eddigi válaszokat!


Amúgy kezdünk kicsit elkanyarodni a kérdés tényleges lényegétől. :)

2017. márc. 16. 18:59
 14/31 anonim ***** válasza:
44%

Jó,de ezzel az erővel akkor bármilyen más beteg,fizikai vagy mentális is kérhetné ezt,mert nekik is szenvedés az élet.

A társadalom sokszor őket is kiközösíti.


Akkor már inkább a kasztráció kizárólag önkéntes alapon.

2017. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki azt csinál magával, amit akar. Önkéntes alapon.
2017. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
26%

1, ne hasonlítsd a pedofíliát a homoszexualitáshoz

2, nem szenvedélybetegség

3, a kasztrálás igenis megoldás lehetne, hiszen így sem vagy boldog + nem hiányoznának a nemi vágyaid, ha egyszer végleg megszüntetnéd őket.

Viszont azt tényleg halálra ítélném aki ki is élte a perverzióit gyerekeken.


Amúgy nem buzdítani akarok, csak tényként közlöm: öngyilkossághoz nem kell engedélyt kérni senkitől, szóval a kérdés alapból értelmetlen. Most mennyivel másabb, hogy bemész valami kórházba, kiteregeted random idegeneknek (+ család és barátok is megtudnák a halálod okát) a szennyesed és igényelsz egy mérgezett infúziót, mint hogy felakasztod magad?

2017. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
63%

# 5/16 Időpont ma 18:41


Azért a gyermekjogokat liberális maszlagnak beállítani, mintha az olyan rossz lenne, elég erős, nem? :-D

2017. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
13%
Az eutanázia szép dolog.
2017. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes felvetés. A magam részéről, ha valaki odajönne hozzám és azt mondaná, hogy eszetlenül és kegyetlenül gyűlöl engem, ezért felajánlja, hogy ha akarok, lehetek öngyilkos, hogy ne kelljen szenvednem emiatt, miközben neki eszébe sem jut, hogy az én szenvedésem pont az ő gyűlöletének következménye - és mindezt még segítségnek is nevezné -, valószínűleg megkérdezném tőle, hogy miért ÉN haljak meg, ha a létem NEKI okoz problémát.
2017. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
0%

pusztuljanak

😎

2017. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!