Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni az állandó...

Mit lehet tenni az állandó zaklatókkal?

Figyelt kérdés
Rendszeresen visszajárnak jehova tanúi,paplan árusok,adomány gyűjtők,stb. annak ellenére,hogy nem egyszer közölve lett,hogy nem érdekel. Persze nyílván újabb és újabb emberek is megjelennek,de szerintem ez zaklatás.Nem lehet nyugodtan lenni otthon,mert nyomják a csengőt,kopognak,zavarnak a nyugalomban. Mit lehet ezekkel tenni?

2017. márc. 18. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem érdemes mindegyiket külön feljelenteni. Inkább húzd ki a csengőt, tegyél ki Harapós kutya táblát, zárd a kaput, ilyesmi..

Ismerős az ajtón kívül tükröt szerelt fel, ha olyan jön, ki se megy. Ezt ha lesz saját házam, tuti megcsinálom.

2017. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megértem a problémád.Írd ki, hogy árusok, ügynökök, hittérítők kíméljenek. Talán tudnak olvasni és magukra veszik.
2017. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
73%

Az a legidegesítöbb amikor idegenek zaklatnak hülyeségekkel, hozzank pl valami drogos szomszédom drogos haverjai szoktak becsengetni ha a haverjuk nem nyitja ki a bejarati ajtot, egyszer felkoltottek es kimentem es kozoltem veluk hw megegyszer elofordul, hogy hozzam csengetnek a felvono elott varom oket es ketrecharc lessz...lattak rajtam, hogy nem viccelek es azota nyugalom van.

Egyszeruen ird ki egy tablara bagy nyomtasd ki egy lapra, h Jehova tanui, kulonfele arusok es adomany gyujtok kerem ne zavarjanak, ha ezt sem ertik akkor elo kell venni a bézbózütöt.

2017. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Mi épp ezért szereltük le a csengőt. Nekünk zárva van a kapu, ezért nem tudnak bejönni. Ha látjuk hogy hittérítők jöttek, ki sem megyünk. Szerencsére minket jó ha 3 havonta 1x keresnek, de tudom én is hogy nagyon idegesítőek.
2017. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!