Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Önálló bírósági végrehajtó...

Önálló bírósági végrehajtó miért nem küldi meg mint végrehajtást kérőnek az eljárásaiban kapott felkeresett válaszleveleket?

Figyelt kérdés
Többször is kértem a végrehajtót hogy a Vht. előírásainak megfelelően szíveskedjen megküldeni az eljárásaiban megkereséseire kapott írásos válaszleveleket. A végrehajtó ennek nem tesz eleget, Mindig azt írja hogy a pártnak vagyona lefoglalható ingóságokkal nem rendelkezik, bank számlával nem rendelkezik adós FKgP. Bizonyított hogy márkás személy gépkocsikkal járnak a vezetők, Bp. Kinizsi ut 22. ben van az adós Pártszékháza. A végrehajtó írásban utasított arra hogy küldjem meg neki a tulajdoni lap másolatát, és a gépkocsijuk forgalmi rendszámokat,a Gépkocsijuk bejegyzéseivel. Öt éve a végrehajtó nem tesz semmit ez ügyben, amikre hivatkozik azokat a személyes ügyintézésemkor bizonyítani nem tudta. Törvényes a végrehajtótól az amire most kötelezett (a fentiekben ismertetett eljárásokra)? Szerintem ezek a végrehajtó eljárásaira tartoznak nem pedig a végrehajtást kérő részére. Szerintem megalapozott a gyanú arra hogy a végrehajtó összejátszik adóssal és ezzel fen állhat a végrehajtó részéről a hivatali visszaélés, az adós részéről pedig a tartozás fedezetének az elvonása. Sajnos Magyarországon már igazságszolgáltatások nincsenek, a végrehajtókat, a multikat, a munkáltatókat a bíróságoknak feladatuk az hogy a perből mindenáron kimentsék az ilyen tisztességtelen sz*r alakokat. Mit javasoltok az ügyemre?
2017. márc. 24. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy idióta vagy, Kérdező!


Fogalmad sincs a végrehajtási jogról, mégis másokat basztatsz!


Az első válaszban korrekten kaptál választ.


Az, hogy neked nem tetszik, az a Te bajod.

2018. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!