Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha tudomásom van róla hogy...

Ha tudomásom van róla hogy valaki ittasan vezet azt hogyan jelentsem?

Figyelt kérdés
Az utcánkban jár nap mint nap, ha felhívom a rendőröket amikor látom elmenni és tudom hogy ivott (tudom mert férjemmel egy helyen dolgozik), meg fogják találni? Én anonim maradok?

2017. márc. 26. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
A besúgás csúnya szokás.
2017. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ittasan vezetni még csúnyább, 11-es.

Kérdező tehetsz feljelentést név nélkül. Pl itt:

[link]

2017. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"A besúgás csúnya szokás."


Miért besúgás, hogy feljelentesz egy olyat, aki bűncslekményt követ el? Ha valaki lelőne az utcán egy embert, akkor mennél tovább a rendőrség értesítése nélkül, mert ugye a besúgás csúnya dolog?


Az ittas vezetés csúnya dolog.

2017. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Természetesen tehetsz név nélküli bejelentést. Egyébként ha névvel tennéd, akkor sem szokás ezt csak úgy a bűnös orrára kötni.


A mi környékünkön is van egy alkesz, az is mindig piásan vezet, őt is valaki valószínűleg feljelentette, mert azóta rájárnak a rendőrök és az a vicc, hogy már harmadszorra kapták el vele, nem érdekli. A harmadik eset után már bevitték az őrsre, valószínűleg felfüggesztettet fog kapni.

2017. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
17%
Szerintem foglalkozz a magad dolgával.. Neked jólesik másokkal kib*aszni? Ettől ugye te jobban érzed magad, mert a szürke hétkönapjaid azzal akarod boldoggá tenni h mások alá teszel. Tipikus magyar mentalitás rögtön szaladunk a rendőr bácsikhoz.. Nem kellenek besugok az egesz k*csog magyar nep az..Fontoskodó g*ci..
2017. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!