Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha betegállomány alatt bíróság...

Ha betegállomány alatt bírósági idézést kapok s elmegyek s jön közbe táppénz ellenőr elfogadja a bírósági idézést távollétre?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik olyan, hogy táppénz ellenőr.
2017. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy táppénzellenőr. Másrészt attól függ, mivel vagy táppénzen, de ha nem valami iszonyú súlyos, akkor a táppénzes papírodon is szerepel, hogy kijárhatsz pl 10 és 14 óra közt.
2017. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megszűnt a táppénz ellenőr? Mert régen tudom, hogy volt. Azért vagyok táppénzen mert nehéz fizikai munkám lenne. Ha irodai munkám lenne nem is írtak volna ki. Szóval orvosilag elmehetnék az idézésre csak hallottam ilyesmit hogy ellenőrizhetik hogy táppénz alatt otthon vagyok e.
2017. ápr. 14. 11:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szerepel semmi ilyesmi a táppénzes papíron, orvosilag azonban simán elmehetnék bárhova csak terhelni nem szabad magam.
2017. ápr. 14. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmehetsz a bíróságra.
2017. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak, hogy elmehetsz, de kötelező is.
2017. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ellenőrizhetik, de nem úgy, mint régen, hogy hopp beállítanak, hogy otthon Vagy-e.
2017. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!