Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyennek mégis hogy lehetnek...

Ilyennek mégis hogy lehetnek védői? Pláne ilyenek, akik még tesznek is érte?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt sohasem értettem... Volt már pár hónapja olyan, hogy a kirendelt ügyvéd nem tudott felszólalni a "védence" érdekében. Még az az ügy volt, ahol egy férfi egy csecsemőt molesztált, megakarta erőszakolni, csak rajtakapták a szülei....


De ebben az ügyben miért nincs ez? Ki véd ilyen mocskokat? Hogy ne kerüljön börtönbe, hát beszarok..


"A bíróság döntése ellen a vádlott és a védő azért fellebbezett, hogy az előzetes letartóztatást ne büntetés-végrehajtási intézetben kelljen megkezdeni."



2017. máj. 3. 19:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
"Ezt a gyereket agyonverném!" És akkor mennyivel lennél te jobb, mint ő?
2017. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10%

Legalább nem jelentene veszélyt a világra.

Amúgy hadjuk már ezt a libernyák felfogást!

Akkor rohadjon meg Hunyadi is, minek indított hadjáratot a törökök ellen ? Úristen!!!!!!!!!! Le alacsonyodott a szintjükre! Ugyanolyan rossz ős is, hisz visszatámadott!

Spartacus minek lázadott fel és ölt Rómait ?? Ő is ugyanolyan rossz mint akik rabszolga sorsa kárhoztatták!

2017. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan az önbíráskodást hasonlítod egy háborúhoz? Szerintem menj feküdj inkább le, mielőtt még jobban leégeted magad.
2017. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 kovpet ***** válasza:
90%

# 12: Mivel nem tudsz az helyesen írni a saját anyanyelveden, ezért halálra ítéllek. Az ítélet azonnal végrehajtandó. Fellebbezésnek, jogi képviseletnek és hasonló "libernyák" dolgoknak helye nincs.

Remélem, tetszik a rendszer, hiszen ezt akartad.

De így legalább nem jelentesz veszélyt a világra.

2017. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Hát jó hülye vagy! Össze hasonlítod a helytelen írást egy gyilkossággal!

Csak megnézzük majd hogy a 80 éves nagyszüleidre/szüleidre ki lesz a veszélyes, aki helytelenül ír, de ok nélkül nem árt senkinek sem, vagy aki ok nélkül öl meg 2 embert ? Szerintem az utóbbi előbb fog bemenni a nagyszüleid/szüleid házába és veri halálra őket! Csak majd ha ne adj isten így történik akkor is hangoztasd hogy "A gyilkosnak is vannak jogai, úristen ez nem helyén való hogy elítéljük!"

Teljesen más ha valakit azért ölünk meg mert ilyet tesz, vagy valaki azért öl mert olyan kedve van!

Ha most a te valamelyik hozzátartozód fejét rugdosták volna szét nem hiszem hogy itt bömbölnél és védenéd a gyilkost.

De a Rózsadombról könnyű pofázni! Hála istennek én fel vagyok készülve ha ilyen eset érne, nem leszek áldozat!! Ti meg védjétek csak ezeket, egyszer meg majd jót röhögök rajtatok amikor benne lesztek a híradóban mint áldozat! :D

2017. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként barátom írd be a keresőbe hogy "3 guys 1 hammer" vagy "1 lunatic 1 icepick" és nézz utána a sztorijuknak is! Ezek után mond hogy megilleti őket az ártatlanság joga! Bár a te szép fiú lelked összefog omlani ezek után a videók után . . . .
2017. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Gugu Gabor ***** válasza:
Tudtommal az ártatlanság védelme nem modern libsi agyszülemény, hanem mint elég sok más a római jogból ered.
2017. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 kovpet ***** válasza:
Gugu Gabor: vélelme.
2017. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Gugu Gabor ***** válasza:
Jogos, elasztam... ( csak tudnám, hogy nem vettem észre)
2017. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
67%-os barátocskám, itt egyedül te bömbölsz, mert sokadik elmagyarázásra sem vagy képes felfogni a jogállamok működésének rendjét.
2017. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!