Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem is sokat eltűrtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem is sokat eltűrtem, de jogosan. De egy barátnak nem kéne ilyennek lennie. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátnőmmel nagyon nagyon egyhangúak vagyunk. Én mindent eltűrök ő semmit. Két véglet.. Én kiakadok de én leszek a hibás a végén. Ma az történt, hogy egy fiú megfogta a s.ggét. Barátnőm röhögött rajta. Majd hangot adott neki, hogy mennyire szereti azt a buszt.. Én kiakadtam, kidobtam kiosztottam hogy nem lesz igy jo elveszített hagyjon békén stb.. ő jött azzal, hogy engem szeret meg megváltozik meg stb. Én vissza engedtem.. Most jó oké, aláírom sokat eltűrtem meg elhittem neki, meg be etetett.. Aláírom valamilyen szinten papucs vagyok persze. De szerintem 15 évesen még kicsit h.lye felfogása van és mire felnő addigra nem fogja ezeket a dolgokat csinálni. Amúgy tudom, hogy szeret csak bolond ilyen téren.. meg sok. A bonyodalom az az , hogy van egy nő barátnőm. Haverom. Ahogy tetszik.. Ő neki elmeséltem, és elzavart hogy mekkora puha p*cs vagyok meg igy rendes kiosztott hogy neki ez nem jön be..Szerintem nem ilyen egy barát.. vagy mégis? Aláírom sokat eltürtem barátnőmnek, de tudom hogy szeret ezeken kívül.. Mert kimutatja.. Barátomat meg nemértem.. Nektek vélemény?!
2011. aug. 22. 21:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
mert hogy buszon fogták meg neki.
2011. aug. 22. 21:58
 2/21 MákosLajos ***** válasza:
63%
xanax :D
2011. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mindhárman változni fogtok.Neked még érned kell sokat.
2011. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kinek?: D
2011. aug. 22. 22:00
 5/21 anonim ***** válasza:

pff dobd a csajt öcsi 15 évesen még arra kéne készülnöd hogy kibírd addig a szexet amíg a csaj elnem élvezik majd 2 csaj egyszerre majd nagyon jó csaj majd fullos és így tovább...

fiatal vagy ne rontsd el 1 csaj miatt :D hidd el nekem

de a végső döntés a tied...

2011. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
jól mondja az előttem szóló xDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
há most na :D
2011. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
a legelsőnek igaza van xDDDDDDD
2011. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok durván 15 kapcsolattal a hátam mögött.. eleget nőztem már :)
2011. aug. 22. 22:04
 10/21 anonim ***** válasza:
igen 15 csaj közül nyilván 20-at meghuztál :D
2011. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!