Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkáltatóm nem fizet ki és a...

Munkáltatóm nem fizet ki és a kilépö papirjaimat sem adja oda. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Fel hónapot dolgoztam a dohanyboltjaban 16 órában. A sok proli alkoholista miatt mondtam neki h egy percet sem vagyok hajlando ott dolgozni. ( meg amiatt sem h kis mocsoknak hivott a hatam mögött pedig tök lelkiismeretesen dolgoztam. Minden nap aztmondja h majd hív... De nem hiv és se fizut nem kapom meg se a kilépö papirjaim. Elsö napomon elkérte az irataim h bejelent de semmit nem kellett aláienom.

#munkáltató #lakótelepi prolik
2017. jún. 28. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem egy telefont megér az adott megyei főosztályon megkérdezni.

2017. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Alain Delon ***** válasza:
Irataidat? Személyi meg ilyesmi? Akkor irány a rendőrség!
2017. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az irataim nalam vannak de gondolom azert kérte el a személyi számom illetve Taj -és adókártya számom h bejelentsen. De ha bejelentett akkor miert nem adott nekem legalabb egy alkalmi munkavallaló szerzödést amit szokás ilyenkor vagy vmi igazolo papirt h nala dolgozom. Most akkor ki se fog fizetni?
2017. jún. 28. 18:11
 4/12 anonim válasza:
Aķkor lehet be sem jelentett és ha nem voltál valószínű ki sem akar fizetni. Munkaügyi központokban van ingyenes jogi tanácsadás. Ott tudnának segíteni. Én tuti felnyomnám.
2017. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megteheti hogy nem fizet ki? De hát a kamerafelvételen is látszik h mennyit és mikor dolgoztam. Es nehogy mar en legyek hátrányban prolival szemben aki meg a mentolos meg stb regi arjegyes cigijeit a boltban tartja hátul. + volt egy olyan eset h este bejön egy csaj a boltba ugy h a mobilja kamerajat ram tartja. Kerek töle személyit ami nem volt nala erre a fonokom mondja h o elhiszi h van 18 éves adjam oda neki
2017. jún. 28. 19:19
 6/12 A kérdező kommentje:
4x kellett mondanom a fönökomnek h en igy nem adom oda neki adja oda neki ö. Erre a csaj elrakta a telojat es a fönök eladta neki a cigit pedig a csaj kvara nem volt meg 18 szerintem. Es meg sorolhatnam a többi prosztó viselkedeset..
2017. jún. 28. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem már ott elszúrtad, hogy munkaszerződés nélkül, dolgoztál neki.
2017. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az neki a kötelessége. De komolyan simán meg lehet ma csinálni h csak ugy gondol egyet valaki es nem fizeti ki az alkalmazottjait meg semmi szerzödes stb? Holnap feljelentem a ge..be ráadásul ottvan a kamerafelvétel h mikor mennyit dolgoztam.
2017. jún. 28. 20:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk, azt nem tudom, hogy meddig őrzik meg az ilyen kamerafelvételeket, de ha még megvannak, akkkor mielőbb tegyél feljelentést.
2017. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért neked is észnél kellett volna lenned. Ha nincs munkaszerződés, hogyan tudod bizonyítani, hogy egyáltalán mennyi pénz járna neked, mennyi volt volt a fizetésed?
2017. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!