Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A fegyvertartási törvény...

A fegyvertartási törvény szigorításáról mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 11:23
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
75%
12:18 Igazad lehet, de én speciel inkább küzdök vele közelharcot, minthogy 3 méterről fejbelőjjön...
2010. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
a másik két válaszólónak is ezt válaszolom...:)
2010. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

"mikor egy 5 személyes kocsiban utazik 1-2 ember"


*mint mikor egy

2010. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
vagy adjunk minden elmebeteg kezébe atombombát, úgyse tudjuk megállítani őket nem?
2010. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

"vagy adjunk minden elmebeteg kezébe atombombát, úgyse tudjuk megállítani őket nem?"


Milyen elmebetegek te idióta?


Én is sportlövő vagyok - mint az előttem szólók valamelyike is az, és ő szintén elmondta ugyanezt - és egyáltalán nem vagyunk olyan emberek, hogy kimegyünk az utcára és lemészárolunk mindenkit, aki az utunkba kerül.


Miért nem keresik meg inkább az országban tartott illegális lőfegyvereket, amiket a bűnszervezetek birtokolnak, hm? Miért minket csesztetnek ilyenekkel?


Elnézést a kemény hangnemért, de ehhez már nem lehet mást szólni...

2010. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
60%, a törvénytisztelő állampolgárokat sokkal könnyebb jogszabályokkal pesztrálni, mint a bűnözőket. Így a legeffektívebbek a népszerűség él látszatintézkedések. Sajnos...
2010. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

ma 12:25

Kedves sporttársam!

az emberek nagy része,mindig azt fogja gondolni hogy akinek fegyvere van az csak is agresszív elmebeteg lehet aki majd lemészárol egy pár embert.


1510óta van Magyarországon sportlövészet,aki egyetért a szigorítással soroljon már fel a két idióta gyereken kívül mást is aki sportlövői engedéllyel tartott lőfegyverrel követett el emberölést??

2010. máj. 21. 12:30
 38/48 anonim ***** válasza:
12:25 miért vetted magadra? elmebeteget írtam, nem sportlövőt. Én ugyanígy szigorítanám a boxolóktól kezdve mindenkit.
2010. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

ma 12:28


Ez még így rendben is van, mert én is tudom, hogy ez megy.


Engem az idegesít ebben az ügyben, hogy egy átlagos ember ezt nem képes felfogni, inkább szajkózza a hülyeségeit, amit a fejébe tömnek a TV-n keresztül. Közben meg azzal jön, hogy milyen szép, szabad világban élünk, és ő milyen szabadon gondolkodik, meg senki nem befolyásolja őt...


Mindegy, erről nem akarok többet beszélni...

2010. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
90%
12:30 változik a világ tudod, nem árt alkalmazkodni. Mivel egyre több a depressziós f*szfej aki ilyet tesz (mert ugye az USA-ban már mindennapos), így valamit lépni kell. Az illegális fegyvertartást meg kib*szottul büntetni kéne, dehát...
2010. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!