Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért kapják ingyen a vizet a...

Miért kapják ingyen a vizet a romák?

Figyelt kérdés

[link]

Én nem is értem ebből, hogy lesz újságcikk. Ha nagyon szegények, akkor is van segély vagy közmunkán dolgozhatnak, a vízdíj nem egy egetrengető összeg, ki lehet gazdálkodni. Ha elkölti a pénz sörre, cigire az nem indok arra, hogy a vizet majd ingyen biztosítjuk neki. Ha még arra is képtelenek, hogy egy nyavalyás vízdíjat kifizessenek, akkot távozzanak innen Afrikába ott is elvannak a bantu négerekek akármilyen víz nélkül.

Én meg fizessem a vízdíjat, abban a tudatban, hogy mások ingyen kapják.



2017. aug. 1. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
57%

te elolvastad és nem érted, vagy el sem olvastad?

a nagybetűk már mennek?


A H O L . N I N C S . B E V E Z E T V E . A H2O


Cseréljél egy ilyen ház lakóival, és megnyugszik az háborgó lelked menten.

2017. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
67%

mert szívesebben veszed ha a szociális segélyeket emelik, hogy majd abból felejtsék el kifizetni a vizet?


Szerintem nagyon jó ötlet lenne, hogy minden egyes állampolgárnak alanyi jogon járjon pár köbméter víz, akár még tartós élelmiszerek is(pl. közmunkában meg lehetne termelni) és ne pénzt adjanak az eszetlen csóróknak akik egy hét alatt elverik a kocsmában.

2017. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:

Ilyen nincs, hogy nincs bevezetve. Akkor meg ne közkutat akajanak, hanem azt mondják, hogy vezessék el a házakhoz. Mi az, hogy nekik csak a közkút a jó?!

Ha nem tetszik, hogy Magyarországon fizetni kell a vízért akkor meg el lehet menni Afrikába. De jobbat mondok, menjenek egy Nyugat-Európai országba(Németország, Anglia, Franciaország) minden egyes országban fizetni kell a vízért, olyan sehol nincs, hogy ingyen fogyják kapni.

2017. aug. 1. 20:27
 4/76 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nem kellene kizárólagosan romákra kihegyezni, mert egy bizonyos norma alatti körből kaphat ilyen ellátást nem roma család is. Engem az zavar jobban, hogyha már ingyen van neki az a rohadt víz, akkor miért nem használja? Miért koszos a ruhája, miért büdös? Miért kell a gyerekemet elültettetnem az iskolában az ő gyereke mellől, ha nem akarom, hogy valamilyen élősködőt hozzon haza? Én nem sajnálom tőle, adjunk neki vizet, hiszen ez is nagy segítség, de én azért elvárnám, cserébe az alapvető higiéniát. Igen nagy tisztelet a kivételnek, hiszen természetesen ilyen is van.
2017. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
16%
Ez még hagyján, de azt tudod-e kedves jhetedikj nevű felhasználó, hogy a migráncsok is ingyen kapják a táborokban. Persze, szintén a te vizdijadbol. Teljesen értem a felháborodásodat mert te biztosan mindent csakis ugy kapsz, hogy megfizeted a teljes árát.
2017. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
18%

Ők a védett népcsoport ebben az országban, Kérdező. Nekik JÁR.

Szappant viszont ne osszanak nekik, az pénzkidobás lenne.

2017. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
39%

"Én nem is értem ebből, hogy lesz újságcikk."

"Ilyen nincs, hogy nincs bevezetve."

" elvannak a bantu négerekek akármilyen víz nélkül."


Kérdező, az még megbocsátható, hogy nem álltál kétszer sorba, amikor az észt osztották, és jó neked faék szintű tudatállapotban létezni, de az, hogy embertelen vagy, az nem megbocsátható.

Húzzál el Afrikába, mint a vadlibák , hogy legalább azt megértsd, hogy ember nem él meg víz nélkül sehol.

2017. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

Azért írtam romákat, kifejezetten így polkorrekt stílusban, mart az szerepel a cikkban, hogy a "cigánysor végén" zárták el a vizet az egyik közkútnál ahol csőtörés volt.(Persze nem volt csőtörés, mert az is kiderült, hogy a romák folyatták a földre az ingyenvizet).


A menekültek pedig megérdemlik a támogatást, mert azok egy háború elől nekeülnek, ahol gépfegyverrel lőnek rájuk, tehát kapjanak ingyen vízet, ételt ezt támogatom, de persze csak addig amíg összeszedik magukat.

De a romák mégis milyen háborúból menekülnek, hogy menekülteket megillető ellátást akarnak!?

2017. aug. 1. 20:47
 9/76 anonim ***** válasza:
31%
Mert úgyse fürdenek. Most azt a napi két decit sajnálod amit megisznak?
2017. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok szívtelen, csak nem szeretém ha az ember a kisujját nyújtja ki akkor már az egész karját akarják. Ezek a romák felnőtt emberek, magyar állampolgárok, gondoskodjanak magukról más állampolgárokhoz hasonlóan. Mi az hogy nekik csak a közkút a jó megoldás?
2017. aug. 1. 20:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!