Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért kapják ingyen a vizet a...

Miért kapják ingyen a vizet a romák?

Figyelt kérdés

[link]

Én nem is értem ebből, hogy lesz újságcikk. Ha nagyon szegények, akkor is van segély vagy közmunkán dolgozhatnak, a vízdíj nem egy egetrengető összeg, ki lehet gazdálkodni. Ha elkölti a pénz sörre, cigire az nem indok arra, hogy a vizet majd ingyen biztosítjuk neki. Ha még arra is képtelenek, hogy egy nyavalyás vízdíjat kifizessenek, akkot távozzanak innen Afrikába ott is elvannak a bantu négerekek akármilyen víz nélkül.

Én meg fizessem a vízdíjat, abban a tudatban, hogy mások ingyen kapják.



2017. aug. 1. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%
Bla bla bla . Kifogás mindig van hogy miért ne dolgozzon valaki. 60 Éves idősek is csinálják. Azt te se gondoltad komolyan hogy 8 általánossal irodai munkát ajánlok. Na látod ezért kell közkútról hordani a vizet mert büdös a munka. A közmunka való nektek támasztani a lapátot 50 ért. Jól van az úgy.
2017. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
48%

71. válaszoló!


Mint említettem nekem van munkám. Én csak a szegényebb szerencsétlenebb honfitársaimért, és a kettős mérce ellen emeltem szót. Valamint az olyan fillérb…ó magatartás ellen, hogy a semmiért megvonná az alapvető létfeltételeket „honfitársától” csak azért, hogy gyűlőletét kiélje. (Havi 2000 Ft az nulla az eredményhez képest) Én nem tudnék ilyen lenni. Egyébként a vízhordás is egy munka.

Arra azonban kiváncsi lennék, hogy mennyien bírják ezeket a „rabszolgatartás”-szerű munka/bér viszonyokat. Hogy 1-2 hónapnál tovább senki nem bírja az is biztos. Majd akkor írkáljon ha majd 5-10 évet lehúz ilyen feltételek mellett a gyártósoron!!!!!

Nem írta, de szerintem Ön sincs ott olyan hosszú ideje.


Egyébként mióta dolgozik ott? És milyen munkakörben? (Ha már ennyire magas lóról leszól mindenkit)

2017. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
100%
11 Éve birom senkiházi melósként. Lehet nem sok pénz bár én a kitartásomért még kapok rá egy keveset az évek miatt. Amit más is megkap ha marad. Szóval nem sok pénz de én inkább eljárok ennyiért mint itthon üljek és vödrözzem a vizet. És háborogjak hogy ennyiért ugyan nem dolgozok.
2017. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
48%

11 éve az Ibiden-nél? Napi 12 órában, éjszakai műszakkal, távol a családtól, munkásszállón, szalagmunkásként?

(Mert a kérdés arra irányult, hogy ezen munkakörülményekkel mióta csinálja)

2017. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
Én 50 kilóméterről járok. De vannak igen vannak olyanok akik ennyi ideje itt vannak szállón pl Szabolcsból. Onnan sokan dolgoznak itt sokan már hosszú évek óta. Távol a családtól 12 órában éjjel nappal. Miért mit kellene tenniük szerinted? Ülni otthon és panaszkodni hogy nincs munka? Útra kelnek jönnek mert ott nincs meló vagy ha van még ennél is jóval kevesebbért. Tudod vannak akik nem érnek rá keseregni állandóan és várni a segéjt vagy közmunkázni. Persze nyilván könnyebb azt mondani ennyiért nem dolgozok . És mielőtt belekötnél sose írtam hogy én szállón lakom. De ha én laknék olyan helyen ahol kilátástalan a helyzet én is felkerekednék.
2017. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek a #28 válaszadóval. Ki kell emelni azokat, akik akarnak is integrálódni. Na őket kell anyagilag támogatni, ezt még el is bírná az ország. A maradéktól pedig megvonni minden segélyt, támogatást, ha meg pattognak, rájuk küldeni a katonaságot, szeretném látni, bugylibicskával mire mennek a nehézgéppuska ellen.

Mielőtt náciznátok, közlöm, Szlovákiában és Franciaországban ez mái napig bevett gyakorlat. Mégse nyekergik kórusban a libbantak, hogy jájájájjj csúnya rossz fasiszta rasszista nácista trappista szlovákok meg franciák...


"Érdekes akik itt háborognak azok miért nem „anyáznak” azért, mert a közel 20 millás elektromos luxusautókat az utcai ingyenes állomásokon töltőgetnek az adófizetők pénzén?! Talán mert ott nem lehet „mocskosc.gányozni”???"


Ez egy gyönyörű csúsztatás volt, némi sorozatgyilkosok érvelésével körítve. "Jájj bíró bácsi, én olyan jófiú vagyok kéremszépen, csak húsz embert öltem meg, nem százhatvanat, tessék engem elegedni..."

És ezek után komolyan azt hiszed, hogy neked itt igazad van? :DDD LOL vattafák :DDD


"A fúrt kúttal rendelkezők sem fizetnek semmit!"


Ja aha, csak épp a szivattyú működéséhez szükséges áramot. Csak ezt ugye nem esett jól leírni, nehogy kiderüljön, meztelen a császár...


A parazitavédő nácizó elmebetegek kapták a mínuszaikat sorba.

2017. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!