Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Saját erkélyen már törvénysért...

Saját erkélyen már törvénysértésnek számíthat (közszeméremsértés)?

Figyelt kérdés

Múltkor megfenyegetett a szomszéd, amikor fürdés után a saját erkélyemre kivittem száradni a törölközőt (leraktam magamról, alatta természetesen nem volt semmi, ez volt a baja).

Szerintem, ha ő cigizhet a saját erkélyén, ahonnan áramlik az ocsmány cigarettaszag az én szobámba, ő se beszéljen, ha meztelenül megyek ki a saját erkélyemre.

Ki mit gondol erről?



2017. aug. 2. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Undoritó büdösbagós. Ráadásul csököttagyu prüd. Költözz az én szomszédomba, itt mindenki nudis.
2017. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Az erkélyed a magán tulajdonod, ott olyan ruházatban tartózkodhatsz amilyenben szeretnél, még ha az egész utca is lát. Persze azért készülj fel, hogy holnap te lehetsz a net sztárja 5 percre...
2017. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

mond neki,hogy jelentsen fel.

ha valami csoda folytán biróságra kerül az ügyetek akkor mond,hogy nem voltál pucér.

ha filmel,vagy fénképpel bizonyitja akkor te is feljelentheted mivel te nem engedted meg hogy képet stb-t készitsen rollad igy ő kukkolt,meg 3.félnek kiadta a képeket.

2017. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Ő követ el szabálysértést vagy akár törvénysértést ha bekukkol az erkélyedre.
2017. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Bocs gyerekek de ,milyen már ez? A kérdező feltett egy kérdést ti meg itt veszekedtek alatta,nemhogy válaszolnátok.

Akinek nem inge nem veszi magára.

Ja igen meg ottvannak azok akik veszekednek meg válaszolnak is. Nektek minek kell veszekedni?


A válaszom akérdező felé:

Mondjad neki jelntsen fel,nem foglalkoznak vele a rendőrségen ha mégis akkor meg mondjad hogy nem voltál meztelen... A többit leírta egy értelmes válaszoló:)

2017. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
71%

Bocs gyerekek de ,milyen már ez? A kérdező feltett egy kérdést ti meg itt veszekedtek alatta,nemhogy válaszolnátok.

Akinek nem inge nem veszi magára.

Ja igen meg ottvannak azok akik veszekednek meg válaszolnak is. Nektek minek kell veszekedni?


A válaszom akérdező felé:

Mondjad neki jelntsen fel,nem foglalkoznak vele a rendőrségen ha mégis akkor meg mondjad hogy nem voltál meztelen... A többit leírta egy értelmes válaszoló:)


Bocsi a helyesírási hibákért.

2017. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%
Én azt gondolom erről, hogy kéne már a két erkély közé valami átlátásgátló megoldás...
2017. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!