Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért ez nagyon durva, hogy...

Azért ez nagyon durva, hogy olyanokat írnak fel közterekre, amiket itt le sem írhatok, mert kitiltanának a GYK-ról, nem?

Figyelt kérdés

[link]


És ezeket fényes nappal gyerekek látják. Én nem szeretem Orbánt, és a plakáttörvényt is szemét dolognak tartottam, de komolyan mondom, hogy most azt kívánom hozzanak még egy durvább plakáttörvényt, amivel az ilyesmiket ki lehet zárni. Remélem ezért börtön is jár majd, ha még folytatják. Egyébként meg miféle ovódás viselkedés ez? És egyébként tényleg az lesz a vége, hogy most jól kidühöngi magát Simicska, aztán majd betiltják és kap a nyakába egy még durvább plakáttörvényt. Maga alatt vágja a fát.



2017. okt. 4. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mit vársz tőlük? Egy akolból jöttek. Simicska, Orbán, Mészáros, ... egyik kutya, másik eb, börtönben lenne a helye az összesnek.
2017. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan egy csúnya szó zavar (amit az olvasni tudó gyerekke már régen ismernek), amikor a kormány a te pénzed elherdálásából ennél sokkal durvább dolgokat tesz fel a plakátokra?
2017. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
A kormany napi szinten lèp át minden normális határt immár 7. ève. Sokkal súlyosabb következményekkel mint egy darab trágár szó amit jujj meglát a gyerek.
2017. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezen kis semmiségen akadsz ki, mikor a Fidesz kezdte az egészet? A politikai közbeszédet annyira elaljasította már, hogy ez egy kifejezetten kulturált megnyilvánulás. Ahol a kormánypártiak szájából dől a szar, a nyugdíjasok "vén krvák", az ellenzéki képviselőnő "liberális ltyó", az ellenzéket "taknyán, vérén kell kirángatni", a parlament falai között a "k. anyját" szidja az ellenzéki képviselőnőnek, ott nehogy falnak menjél már ettől.
2017. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én kiakadok akkor is, nem mindegy hogy egy óriásplakátra firkálod fel, vagy kifelé menet odasziszeged valakinek, vagy neadjisten eljár a szád, de akkor sem az összehasonlítgatás a lényeg, és ezt nem egy plakátra írták fel és nem csak egyszer
2017. okt. 4. 19:33
 6/11 A kérdező kommentje:

"A kormany napi szinten lèp át minden normális határt"


te is biztos vagyok benne, hogy átlépsz sok határt, sok átlag ember, az asszony, a gyerek, mindenki, ne hasonlítgassuk már össze, ez viszont megengedhetetlen, nem mentegetni kéne

2017. okt. 4. 19:35
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ezen kis semmiségen akadsz ki, mikor a Fidesz kezdte az egészet?"


ez az ovódás viselkedés, amivel te hozzá tudsz szólni, és Simicska is, röhej felnőttektől, és a társadalomtól is a hozzáállás

2017. okt. 4. 19:36
 8/11 A kérdező kommentje:

"amit az olvasni tudó gyerekke már régen ismernek"


tudod mit, menjél te a jó b. ge-be! az én gyerekem 5 éves, tud olvasni, és nem ismeri ezt a szót, és nem szeretnék arrafele sétálni vele

2017. okt. 4. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:

"tudod mit, menjél te a jó b. ge-be!"


Hogy beszééééélsz?? Tisztára mint egy fideszes. :D

2017. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha az ötéves gyereked nem ismeri ezt a szót, akkor valószínűleg pincében neveled elzárva a világtól. Vagy csak nem tudod, hogy ismeri.


Nem mintha ez lenne a probléma lényege...

2017. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!