Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért ez nagyon durva, hogy...

Azért ez nagyon durva, hogy olyanokat írnak fel közterekre, amiket itt le sem írhatok, mert kitiltanának a GYK-ról, nem?

Figyelt kérdés

[link]


És ezeket fényes nappal gyerekek látják. Én nem szeretem Orbánt, és a plakáttörvényt is szemét dolognak tartottam, de komolyan mondom, hogy most azt kívánom hozzanak még egy durvább plakáttörvényt, amivel az ilyesmiket ki lehet zárni. Remélem ezért börtön is jár majd, ha még folytatják. Egyébként meg miféle ovódás viselkedés ez? És egyébként tényleg az lesz a vége, hogy most jól kidühöngi magát Simicska, aztán majd betiltják és kap a nyakába egy még durvább plakáttörvényt. Maga alatt vágja a fát.



2017. okt. 4. 11:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
O1G
2018. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!