Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vertek meg már valakit Szabó...

Vertek meg már valakit Szabó Zoltánon kívül panaszkönyv kiadása helyett vendéglátóhelyen?

Figyelt kérdés
Nekem a történet sántít. Amúgy a Király KFC az egyik kedvenc helyem. A kiszolgálás kedves, udvarias.

2017. okt. 21. 21:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Velem is volt, hogy várakoztatással próbáltak lerázni vagy hasonlóan. Gyakori, hogy a reklamáció kezeléshez fel kell emelni az embernek a hangját, ezzel pedig azt kockáztatja hogy megverik. Helyes ötlet, hogy a boltvezetőt tréningre küldik, de ez nem elég. A biztonsági őrt is tréningre kell küldeni, de minden egyes KFC vevőt is. A panaszkönyvet is el lehet ám kérni, csak megfelelően szakszerűen kell csinálni. Ehhez pedig képzés kell annak, akinek ez nem veleszületett képessége. Akinek az, annak elég csak vizsga s egyből megkapja a kft panaszkönyvkérési jogositványt.
2017. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%

Én egy bevásárlóközpontnál jártam hasonló módon.

Nyitás utan öt perccel rendeltem valamilyen hamburgert, egyik felén száraz volt, a sült krumpli meg megszomorodott, de cserébe borzasztóan túl volt sózva.

Panaszkönyvet persze nem akart adni, sőt, puffogott, hogy mire fel, meg neki mennyi dolga van. Persze megjelent a biztonsági ork, enyhe borszaggal, minimális szókinccsel, és a felkaromnál fogva elkezdett húzni.

A "figyelj, hívhatok rendőrt is, a férjem pont szolgálatban van" mondatra az ork mintha forró vasat fogott volna, elkapta a kezét, és a panaszkönyv is előkerült.

És még hazudnom se kellett, a férjem tényleg szolgálatban volt, csak nem Budapesten, hanem Vas megyében, és nem rendőr, hanem polgárőr.

2017. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Na, ez a panaszkönyv elkérésének a szakszerű módja.
2017. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Engem nem vertek meg miatta. Simán kiadták nekem a panaszkönyvet.
2020. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!