Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segítség! Az anyósom el...

Segítség! Az anyósom el akarja venni a gyerekem. Nem veheti el?

Figyelt kérdés
Párommal és a 8 hónapos lányommal ott lakunk az anyósomnál. Alapból nem voltam anyósomnak a legjobb mert "az ő fia jobbat érdemel", de mióta megszülelett a lányom mindenbe beleszól, miért ilyen ruhát adok rá miért így fürdetem stb. De ezt csak akkor csinálja amikor a párom nincs otthon, előtte meg adja a szépet és a jót. Elküldött a házából de alig engedte hogy a kis lányomat magammal hozzam. Anyukámékhoz költöztünk mert a párom az anyjának adott igazat. És most olyanokat talált ki hogy nem adok neki enni, inni, hogy nem fürdetem, és az a legdurvább kitalálta hogy meg akarom ölni a saját lányomat, ezért elakarja venni tőlem alaptalanul, a gyámhatóságra akar menni. Minden hónapba viszem a védőnőhöz, aki szintén mondja hogy tökéletes a súlya a 8 hónapos gyereknek, nincsen semmi baja, orvoshoz is viszrm rendszeresen. Ilyen kamu vádakkal csak nem veheti el a gyerekemet ugye?.. Válaszokat Köszönöm előre is.

2017. dec. 4. 10:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a nyugtató válaszokat.
2017. dec. 4. 12:33
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

A fogtól aztán tuti nincsen csillapíthatatlan láza.

Miért laksz anyósnál, ha az apát nem érdekli a gyerek?

2017. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan jelentsd fel rágalmazásért.

Talán békén hagy és gyerekelhelyezésnél is jól jöhet.

2017. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ezért laktam ott, mert a párom állítólag szeret minket, azt szokta mondani hogy neki nincsen kedve a gyerekkel is foglalkozni mert hogy dolgozik, és ha haza jön a munkából nem a gyerekre kíváncsi.. Most hogy haza költöztem a gyerekkel várok egy picit hátha békén hagy, ha nem megfogadom a tanácsokat. A doktornő annyit mondott valószínű a foga miatt mert nem lát semmit ami miatt belázasodhatna, vigyem vissza ha ma is lázas, de ma már szerencsére nem lázas.
2017. dec. 4. 13:05
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel rágalmazásért!
2017. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

De, a gyámhatóság hülye. Így, ahogy írom. Tavalyi eset: válóperes apuka, csak azért, hogy kicsesszen a volt feleséggel, bement a gyámügyre és azt állította, hogy az anya új párja (évek óta húzódott perről van szó, anya is tovább lépett, az apa meg húzni akarta az időt, hogy ne kelljen a gyerekek után fizetni, ugyanakkor simán igénybe vette az adókedvezményt) fajtalankodik a lányaival. Ezt így első szóra el is hitték, majd mentek a gyerekért. Apának ez a sokadik feljelentése volt, ok nélkül. Az anya nem győzött mindenhonnan beszerezni igazolásokat, szakvéleményeket, hogy a volt férj rágalmai nem igazak és a volt férj az összeset megúszta, se a gyámügy nem kérte számon, se a családvédelem, se a rendőrség, amikor valódi ok nélkül hívta az asszonyra őket!!!

Azóta már elváltak és a volt férj is leállt. De kemény menet volt.

2017. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!