Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az bántalmazásnak, agrasszióna...

Az bántalmazásnak, agrassziónak vagy testi sértésnek számít, ha valakinek a nyakába havat szórtam?

Figyelt kérdés
Ebbe ő nem egyezett bele előtte, de nem mondott rá nemet sem, tehát váratlanul csináltam. Milyen jogi következményei lehetnek?

2018. jan. 18. 20:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem
2018. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jé, nálatok van hó?
2018. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Testi sértésnek biztosan nem számít. Agressziónak sem. De talán az illető bántalmazásnak élheti meg. Úgyhogy bántalmazás.
2018. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is így gondolom! Az alábbi ért behívott a suli igazgatója és ezeket mondta nekem. És kirugással is fenyegetőzött. Szerintetek ez normális? Egy hócsatábol indult az egész...
2018. jan. 19. 00:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeretnéd, hogy veled is megcsinálják? Hogyan reagálnál rá? Akkor egyrészt ne csodálkozz, ha más is úgy reagál. Valamint többet ne csinálj ilyet.
2018. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó

En nem ez volt a kerdes! Nyilvan nem esen jol, de en megoldanam a helyzetet!

2018. jan. 19. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, úgy, hogy visszaadnád. Szerintem neked is kellemesebb, hogy az illető csak az igazgatónak szólt, és megbeszélted vele a meleg irodában, és senki sem öntött a nyakadba hideg havat.
2018. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jajj istenem. Mik vagytok ti? Gyerek poén volt. Nem hiszem el, hogy ti nem csináltatok ilyet vagy nem hógolyóztatok amikor gyerekek voltatok. Az igazgató egy gyökér ha emiatt ilyen ostobaságokkal fenyegetőzik. Amikor én voltam gyerek és valaki havat szórt a nyakamba vissza dobtam egy hólapátnyi hóval és ment tovább az élet... Ti meg itt savazzátok szerencsétlent.. Szerintem még így diploma után is poén a hógolyózás meg ahóval való hülyéskedés nem pedig egy szankcinálandó bűncselekmény. Jöhettek majd azzal, hogy de baj is lehet belőle. Igen lehet ha agyon verik egymást közben de itt nem ez a probléma áll fenn.
2018. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" Jajj istenem. Mik vagytok ti? Gyerek poén volt. Nem hiszem el, hogy ti nem csináltatok ilyet vagy nem hógolyóztatok amikor gyerekek voltatok. Az igazgató egy gyökér ha emiatt ilyen ostobaságokkal fenyegetőzik. Amikor én voltam gyerek és valaki havat szórt a nyakamba vissza dobtam egy hólapátnyi hóval és ment tovább az élet... Ti meg itt savazzátok szerencsétlent.. Szerintem még így diploma után is poén a hógolyózás meg ahóval való hülyéskedés nem pedig egy szankcinálandó bűncselekmény. Jöhettek majd azzal, hogy de baj is lehet belőle. Igen lehet ha agyon verik egymást közben de itt nem ez a probléma áll fenn."


Egy felnőttől azért elvárható hogy ne az legyen a szórakozása hogy random embereket dob meg hógolyóval. Felnőttként csak a proli, suttyóknál poén.

2018. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát neked sem lehet túl boldog életed.. Nem azt mondtam, hogy én azzal szórakozok, hogy az utcán dobálom az embereket. De ha arról van szó, hogy az unokaöcsémmel kell télen játszani, így 27 évesen is élvezetes tud lenni a hógolyózás. Ha ez egy iskolai környezetben gyerekek között történik szerintem ebben semmi kivetni való nincs. Te nem dobtál meg senkit amikor oviba vagy iskolába jártál? Nem üntöttél senkinek havat a nyakába? Ugyan már.. gyerek poén..
2018. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!