Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lesz a vége? Egy biztonsági...

Mi lesz a vége? Egy biztonsági kamera azt mutatja, hogy elemeltem egy boltban egy árut és azt eltettem. Valójában volt nálam egy saját tulajdonú tárgy, amit a táskába raktam csak a kamerafelvételen nem lehet ezt kivenni.

Figyelt kérdés
Feljelentettek lopásert pedig nem tettem. Ez már 3 napja volt. én a rendőrségen elmondtam az eredeti verziót, ami igaz is, de még a rendőrséghez nem érkezett be a felvétel. Attól félek, hogy a felvétel nem engem fog alátámasztani. Egyáltalán meddig tartanak meg egy felvételt. én a 2 napra rá láttam. Meg lehet még? Mi lehet vége. Tényleg ártatlan vagyok, csak sehogy nem tudom bizonyítani. Az áru osszege 2000 Ft.

#ártatlan tolvaj
2018. jan. 26. 11:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy lehet, hogy csak ejnye bejnye lesz, ha egyáltalán nem az én vallomásomat hiszik el. A kamera nem mutatja egyértelműen, de még nem érkezett meg a felvétel a rendőrségre, kb egy hete történt.Az előzőekben kérdezettekre válaszolva az a 2000 ft annak a terméknek az ára, amit rám akarnak kenni.
2018. jan. 29. 07:28
 22/26 anonim ***** válasza:
majd ird meg, mi lett a vége, legrosszabb esetbe majd küldünk be csomagot :)
2018. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
azt irtad irjam le mi lett. Hát eddig nem sok. Behívtak vallomást tenni. Én elmondtam az igazat. A kamerafelvételen nem látszik hogy mit rakok a táskámba, sajnos így az sem, hogy a gyerek játékát. Azt mondta a csaj, hogy a bírósaág ha számomra negatívan itél, akkor vagy figyelmeztetést, vagy kb 5000 ft pénzbüntetést kapok. Azt is mondta, hogy a kamerákat elemezni fogják. Azt viszont már nem kérdeztem meg, hogy ha a biró nem az én oldalamon dont, akkor az elemzést, mégha nem is látszik pontosan rajta semmi nekem kell kifizetnem? az kb mennyi lehet? valaki tudja ezt. Az egész kb 1 hónap múlva fog lezajlani. Majd leírom akkor is hogy mi lett.
2018. febr. 14. 13:16
 24/26 anonim válasza:
A rendörség 5.000 alatt ki se jön, nem hogy bírósági tárgyalás hagyjuk már. Szerintem ez egy kamu kérdés.
2018. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ígértem, leírom, ha vége lesz. Hát vége lett. Tegnap volt a tárgyalás, az őr össze vissza hablatyolt. Lezárult, nem kaptam semmit. Kösz a válaszokat, további szép napokat.
2018. ápr. 20. 08:06
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
na akkor megnyugodhatsz! Szép napot nekedis :)
2018. ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!