Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van ez az új plakát, hogy ők...

Van ez az új plakát, hogy ők lebontanák a határzárat. Én nem értem, hogyan lehetséges másokat az engedélyük nélkül photoshoppolni és plakátra tenni?

Figyelt kérdés
Akár közszereplő valaki, akár nem, én nagyon nem tartom jogszerűnek, hogy a képét az engedélye nélkül akárcsak eredeti állapotában is használják, de hogy még direkt photoshoppolják is, az már nagyon durva. Ez nem jogszerűtlen? Hol a határ? Már az is etikátlan, hogy mondjuk felhasználják a róla készült képeket, de direkt vicsorító vagy hasonló képet válogatnak. Meg az is, hogy a szájába adnak mondatokat, bár véleményt lehet mondani közszereplőről, de hogy az ő nevébe állítsanak valamit az engedélye nélkül, az is etikátlan, és szerintem jogtalan. DE ami tényleg a legdurvább, hogy átszerkesztik a képet, kezébe tesznek dolgokat, stb, nem?

2018. márc. 1. 13:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha a Führer tudna róla, ő biztos nem engedné ezt az egészet!
2018. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy ők mindent megtehetnek. Az EU-s pénzek ellopásáért se tudja senki se felelőségre vonni őket, akkor ezért se tudnák. Míg itthon mindent rendbentaláltak, addig az OLAF nem kevés dolgot talált Tiborcz esetében is.
2018. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy az ellenzék miért nem készít ellenplakátot egy olyan sokkarú Sorossal (mint az a sokkarú hindu isten), aki az egyes karjain ott tartja azokat a Fidesz vezetőket, akik akiket Soros annak idején felkarolt: Orbán, Kormányszóvivő és a többiek .
2018. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%

Ők közszereplők. Nem érdekli őket. Kisebb dolguk is nagyobb annál. Meg aztán negatív reklám is reklám :)


Örűlnek hogy beszélnek róluk

2018. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Soros például perelt is emiatt...
2018. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Ti választottátok kétharmados többséggel, nincs miért panaszkodni. Hamarosan lesz lehetőségetek megváltoztatni az egészet.
2018. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel őket és nézd meg mi lesz az eredménye.
2018. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem teljesen síkhülye, az úgyis tudja hogy az a plakát egy hazugság. Hiszen a kerítés Jobbikos ötlet volt, az MSZP/LMP/DK azt nyilatkozta hogy nem bontaná le, és egyedül a Fidesz az a párt, aki Sorostól ténylegesen milliós nagyságrendű támogatásokat kapott.
2018. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%

Voltak ilyen plakátok kormánypárti szereplőkkel is. "Míg ti dolgoztok Ők lopnak" felirattal.

Az nem aggályos?

2018. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Digo: de az nem kitaláció volt, hanem tény.
2018. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!