Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az egy háztartásban élők...

Az egy háztartásban élők számáról igazolást milyen jogcím alatt találok?

Figyelt kérdés

Ösztöndíj pályazatom leadásához kellene az egy háztartásban élők számáról igazolást kérnem a kormány ablakban


Szeretnék foglalni időpontot holnapra és ki kell választanom melyik jogcím ami ezt takarja ?


Ügycsoport az gondolom a * Népességnyilvántartás *

és ezen belül kell kiválasztani h :


1.Személyi adat és lakcímnyilvántartásból történő adatszolgáltatási iránti kérelem


2.Szállásadói nyilatkozat bejelentése és nyilvántartásba vétele


3.Lakcímbejelentésről, értesítési cím bejelentésről értesítés kérése


4.Lakcím érvénytelenségének megállapításának kérelme


5....


6...


Az elsőre mentem, az jó ?

Azért bizonytalanodtam el mert küldtek e-mailt h lefoglaltam és ott van link ami átirányít egy oldalra ahol megtalálom h milyen dokumentumok .... mi kell hozzá és A díjtétel mértéke: 730,- Ft/tétel. ezt írja ( én többször kértem már ki ilyen papírt ingyenes volt gondolom most is az csak lehet hogy rossz jogcímet választottam ki? ) / eddig nem kértem neten időpontot ahol ezeket ki kell választani de most utána megyek dolgozni ezért foglalnom kellett//


2018. márc. 4. 15:41
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem jót választottál. Ha mégsem, akkor átirányítanak a megfelelő ablakhoz. Ne aggódj ezen.
2018. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2018. márc. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!