Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkám során furgonnal áruszál...

Munkám során furgonnal áruszállítást végeztem. Tolatásnál meggyőződtem, hogy van-e valaki mögöttem, nem volt. Folytatás a válaszokban?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 21:00
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%
Há én is ezt pofázom.
2018. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Jött egy másik kérdés!A cég biztosítója,kgfb fedezi a dolgot akkor rajtam követelheti az összeget a cég vagy vonhat le a fizuból?
2018. márc. 7. 17:31
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
A céged rajtad követelheti a kötelező megemelkedett díját, következő 2 évben összesen úgy 50 ezerrel lehet több a díj egy transzporternél. De mivel a KGFB-et cégek el tudják költségként számolni, ez nem lenne elegáns. Jogilag megtehetik.
2018. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%
Max az önrészt vonhatja le. A munkavállaló a bejelentett nettó bérének max a négyszereséig felelős az okozott kárért.
2018. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%

18.00

Hülyeséget beszész

2018. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Bocs, te vagy tájékozatlan. A céges autó nem sérült meg. (Azaz nincs mihez Cascot igénybe venni.)


Köteleződ ha fizet másnak (akár gépjármű javítására, akár személyi sérülés kártalanítására) akkor sem kell neked önrészt fizetni.

2018. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Értem.Mert a cég azt mondta,hogy van biztosításunk olyan esetre,hogy ha pl. a járolapot összetörjük,mert ráejtjük a hordót stb... arra van biztosításunk.De ilyen még nem történt,ami személyi sérüléssel járt volna.Szóval megteheti,h von a fizuból,csak éppen nem lenne korrekt.Mert én sem tartanám annak.Ráadásul vettem bele tolatócsipogót a saját pénzemen,nem nagy összeg,be is szereltem.Most legalább csipog,hogy tolatok a járókelőknek (persze ez csak egy plusz dolog).Valamint a jobb tolóajtó sem éppen záródik patentül,mert ki van kopva a görgő.... így ha vonni fogják,tuti nem ülök be.Hozzáteszem most sem szabadna,csak hát akkor azt mondják, viszlát....
2018. márc. 7. 18:24
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már mondtam, nem kell semi extra biztosítás ehhez a cégnek, csak szimplán annyi, hogy a gépjármű biztosított legyen.

Küldtem linket korábban, olvass bele.


Egy sima mezei KGFB-nek pár éve is 1,6 milliárd Ft-os kárt is meg kellett téritenie. Ha belerongyolsz egy 1 milliárdos Bugattiba, akkor a biztosító így járt.

2018. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
...gépjármű kötelő biztosított...
2018. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Alakul az ügy. A néni lánya említette a peren kívüli megegyezést,mivel akkora biztosítónk van,hogy ő azzal csak többet veszítene.Kérdésem a következő: Ha peren kívüli egyezség születik,azt zsebből fizetem vagy azt is a kgfb fogja?
2018. márc. 26. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!