Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi folyik ebben az országban?...

Mi folyik ebben az országban? 16 éve szavazatszámláló bizottsági tag vagyok - többi lent

Figyelt kérdés

Szóval 16 éve szavazatszámláló bizottsági tag vagyok, kormányok jöttek-mentek, jegyzőkjöttek, buktak, mentek -én mindig, minden szavazásnál ott voltam, tisztességesen végeztem a munkám, meg is köszönték - az utóbbi időben már elnökhelyettes voltam több szavazásnál is. Most DECEMBERBEN - soha ilyen korán még nem kérték - decemberben kérték a jelentkezést, időben leadtam, stb. Ma kaptam az értesítést, hogy a ... képviselőtestület úgy döntött, hogy PÓTTAG leszek. A dolog "szépsége", hogy tüdőműtét előtt állok, direkt kértem az orvost, hogy a szavazatszámlálás ekkor meg ekkor lesz, addig nem műtsön, nehogy kórházba legyek és ne tudjak menni. ERRE KIGOLYÓZNAK ÉS PÓTTAG LESZEK???

Illetékeseket felhívtam - jogorvoslatnak lehetősége nincs. Illetékesék azt mondták, hogy hát "ha póttag vagyok, akkor még lehet, hogy mehetek... Oké, mondom, és akkor az orvosnak majd mondjam meg, hogy lehet, hogy megműthet, lehet, hogy nem? MIÉRT "JÁTSZANAK" EMBEREK ÉLETÉVEL???? 16 évig jó voltam, most nem??? Mire gondoljak ezek után??? Túl jól számoltam a szavazatokat??? :D Ezentúl a 2+2 már nem 4 lesz vagy mi van???



2018. márc. 14. 14:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Első az egészség, minden más utána. Ki fogja 4 év múlva számolni a szavazatokat, ha már késő lesz a műtét?
2018. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%

Nézd a másik oldalról, intézheted a műtétedet, ami szerintem fontosabb, mint számolgatni.

Amúgy meg nem ők játszanak az életeddel, hanem Te (ami mondjuk a saját dolgod, de ezért ne rinyálj).

2018. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Kellett valakinek a helyed. Evvan.
2018. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy az egészségemre fordítottátok a figyelmeteket, de igazából ez "csak" másodlagos kérdés most. Csak azért írtam azt a részt is meg, hogy lássátok, nem csak egyszerű "rinya", ahogy az egyik "kedves" válaszoló írta :-)

Sokkal jobban felháborít, hogy 16 évig jó voltam, azt hittem, azért HÍVTAK (ők hívtak, nem én jelentkeztem), és kérik be már decemberben a jelentkezéseket, mert szükség van a munkámra - most meg félreállítanak?

"Illetékesék" is azt mondták, hogy többször meg lett hosszabbítva a jelentkezés, mert nem volt elég ember.

2018. márc. 14. 14:26
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem örökös tagság. Miért gondolod, hogy mindig neked kell lenni és más nem lehet?

Egyébként meg nem játszanak az életeddel. Te játszol vele. Eleve nem kértem volna ilyet az orvostól, hogy halasszuk el a műtétet. A műtét fontosabb.

2018. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom mit követelőzöl? Örülj, hogy négy alkalommal te voltál és nem más kapta a nagy lét.

Most más kapja, nem te. Vedd tudomásul és told el a biciklit, a kórház irányába.


Senki nem játszik az életeddel, ez csak a te hülyeséged, te dramatizálod túl a dolgot.

Még jó, hogy nem kérik be mindenki wassermannját meg teljes vérképét a kiválasztás előtt.


Sajnáltasd már magad valahol máshol...

2018. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
79%

"Örülj, hogy négy alkalommal te voltál és nem más kapta a nagy lét.

Most más kapja, nem te."

Bazz! Ezért pénz jár?

Esküszöm azt hittem, hogy full önkéntes a dolog!

2018. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon rossz előjelek ezek. Ha a szavazatszámlálókat is a beépített embereik fogják ezentúl jelenteni akkor végünk. Valószínű igen, hogy jól számoltad a szavazatokat és most a helyedre egy putyini szavazatszámlálásban jártas kolléga kerül. Mi lesz itt....
2018. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Nem akartam az egészségem felé elvinni a dolgot, de akkor leírom részletesen: szept-ben kórházba kerültem, mert vért köhögtem + ott tudtam meg, hogy tüdőgyulladásom volt ( 4 éve pontosan ezekkel a dolgokkal kerültem már egyszer kórházba, de utána felgyógyultam). Mivel ez a 2.-ik eset volt, kivizsgálások sora kezdődött, kb. mindegyik 1-1 hónapos előjegyzési idővel. Már kb. novemberben mindegyik orvos azt mondta: van egy folt a tüdőmben, ami nem lehet tudni, hogy jó vagy rosszindulatú, de mindenképp meg kell műteni. Igen, de találtak CT-vel polipot a vastagbélben: akkor vastagbéltükrözés, polip eltávolítás a műtét előtt. Tükrözésre, eltávolításra 1 hónap várakozási idő, majd utána a szövettani eredményre várás újabb 4 hét. Újabb CT vizsgálat kell, mondá doki néni jan. végén, időpont febr. 28, eredmény ugyan megvan már 10 napja, de még nem tudom. Tehát EDDIG NEM ÉN HÚZTAM AZ IDŐT, hanem a vizsgálatok miatt nem műtöttek még. Én csak azt mondtam az orvosnak 1 hete, hogy ha edddig nem műtöttek, akkor most már a választásokig semmiképp se, mert ott kell lennem.

na mindegy, úgy tűnik, én vagyok a hülye, mert azt hiszem, még vannak értékek ebben az országban :-( (úgy, mint megbízhatóság, tisztesség, kiszámíthatóság, stb)

2018. márc. 14. 14:50
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
9: Miért? Szerinted más nem lehet megbízható, tisztességes, kiszámítható? Miért kéne minden választáskor neked lenni a szavazatszámlálónak?
2018. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!