Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi folyik ebben az országban?...

Mi folyik ebben az országban? 16 éve szavazatszámláló bizottsági tag vagyok - többi lent

Figyelt kérdés

Szóval 16 éve szavazatszámláló bizottsági tag vagyok, kormányok jöttek-mentek, jegyzőkjöttek, buktak, mentek -én mindig, minden szavazásnál ott voltam, tisztességesen végeztem a munkám, meg is köszönték - az utóbbi időben már elnökhelyettes voltam több szavazásnál is. Most DECEMBERBEN - soha ilyen korán még nem kérték - decemberben kérték a jelentkezést, időben leadtam, stb. Ma kaptam az értesítést, hogy a ... képviselőtestület úgy döntött, hogy PÓTTAG leszek. A dolog "szépsége", hogy tüdőműtét előtt állok, direkt kértem az orvost, hogy a szavazatszámlálás ekkor meg ekkor lesz, addig nem műtsön, nehogy kórházba legyek és ne tudjak menni. ERRE KIGOLYÓZNAK ÉS PÓTTAG LESZEK???

Illetékeseket felhívtam - jogorvoslatnak lehetősége nincs. Illetékesék azt mondták, hogy hát "ha póttag vagyok, akkor még lehet, hogy mehetek... Oké, mondom, és akkor az orvosnak majd mondjam meg, hogy lehet, hogy megműthet, lehet, hogy nem? MIÉRT "JÁTSZANAK" EMBEREK ÉLETÉVEL???? 16 évig jó voltam, most nem??? Mire gondoljak ezek után??? Túl jól számoltam a szavazatokat??? :D Ezentúl a 2+2 már nem 4 lesz vagy mi van???



2018. márc. 14. 14:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye, ezt senki nem mondta!

De ez "megbízhatóság, tisztesség, kiszámíthatóság," nem egyenlő a mártíromsággal.

Felesleges ezen agyalnod! Az lenne a fontos, hogy a gyógyulásra koncentrálj.

2018. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
69%
25 ropit kapnak egyetlen napra. Ez fáj a kérdezőnek, nem a végbele.
2018. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem is 25, hanem 35 ezer a díjazásuk!!!


[link]

2018. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
83%
Azt ne magyarázd már, hogy te halálos beteg vagy, de nem a dohány hiányzik, hanem a munka, mert betegre röhögöm magam.
2018. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

"Örülj, hogy négy alkalommal te voltál és nem más kapta a nagy lét. "


Nagy lét?? :D :D

Hajnali 5 órakor ott kell lenni és egy országgyűlési választásnál kb. hajnali fél 3-ig kell várni, amíg leegyeztetik a szavazókörzeteket éshazamehetünk (Bp.)

Ezen kívül van egy másfél órás oktatás - tehát majdnem 23 óráról van szó és nettó 10 ezer ft-ot kaptunk legutoljára. Oszd már el, légy szíves a 10 ezeret 23-al, mégis mennyi órabér jön ki?

Tudod, mennyi? nettó 434 ft. Ez Neked a nagy lé? :D :D

Bírom, mikor olyanok irigykednek, akiknek fogalmuk sincs a dolgokról :D

2018. márc. 14. 15:17
 16/40 A kérdező kommentje:

12,13,14 - 54 %-os "jóindulatú" válaszoló:

képzeld el, hogy nem ez fáj, ugyanis - most kapaszkodj meg - amíg be nem linkelted, addig nem is tudtam, hogy felemelték a díjazást. De kössz, így már legalább tudom, hogy miért lettem kigolyózva :-)

2018. márc. 14. 15:21
 17/40 A kérdező kommentje:

"Azt ne magyarázd már, hogy te halálos beteg vagy,..."


Nem vagyok halálos beteg - max csak szeretnéd... :-(

Sehol nem írtam, hogy halálos beteg lennék, ne ferdíts el a szavaimat.

2018. márc. 14. 15:23
 18/40 anonim ***** válasza:
84%
16: Értsd már meg, hogy nem lettél kigolyózva! Az nem a te helyed. Bárki jelentkezhet rá. És nem kell mindig ugyanannak lennie a tagoknak. Sőt, az lenne a fura, ha mindig csak ugyanazok lennének.
2018. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

#18

Az önkormányzat által megválasztott szavazatszámláló bizottsági tagoknak pártsemlegesnek kell lenniük, nem lehetnek egyetlen párt tagja sem.

A delegáltak, azok igen, azok a pártok megfigyelő emberei.

Nekem "teljesen mindegy", hogy melyik kormány van hatalmom, a 13 meg 12 az akkor is 25 :-)

2018. márc. 14. 15:37
 20/40 anonim ***** válasza:
76%

19: aha, értem, te vagy egyetlen pártsemleges ember a városotokban, ezért elképzelhetetlen, hogy más kerüljön a helyedre :D És számolni is csak te tudsz.


Kezdem azt hinni, hogy a munkaügyes troll került újra elő, csak új témát talált magának. :D Tök ugyanaz a stílus.

2018. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!