Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi folyik ebben az országban?...

Mi folyik ebben az országban? 16 éve szavazatszámláló bizottsági tag vagyok - többi lent

Figyelt kérdés

Szóval 16 éve szavazatszámláló bizottsági tag vagyok, kormányok jöttek-mentek, jegyzőkjöttek, buktak, mentek -én mindig, minden szavazásnál ott voltam, tisztességesen végeztem a munkám, meg is köszönték - az utóbbi időben már elnökhelyettes voltam több szavazásnál is. Most DECEMBERBEN - soha ilyen korán még nem kérték - decemberben kérték a jelentkezést, időben leadtam, stb. Ma kaptam az értesítést, hogy a ... képviselőtestület úgy döntött, hogy PÓTTAG leszek. A dolog "szépsége", hogy tüdőműtét előtt állok, direkt kértem az orvost, hogy a szavazatszámlálás ekkor meg ekkor lesz, addig nem műtsön, nehogy kórházba legyek és ne tudjak menni. ERRE KIGOLYÓZNAK ÉS PÓTTAG LESZEK???

Illetékeseket felhívtam - jogorvoslatnak lehetősége nincs. Illetékesék azt mondták, hogy hát "ha póttag vagyok, akkor még lehet, hogy mehetek... Oké, mondom, és akkor az orvosnak majd mondjam meg, hogy lehet, hogy megműthet, lehet, hogy nem? MIÉRT "JÁTSZANAK" EMBEREK ÉLETÉVEL???? 16 évig jó voltam, most nem??? Mire gondoljak ezek után??? Túl jól számoltam a szavazatokat??? :D Ezentúl a 2+2 már nem 4 lesz vagy mi van???



2018. márc. 14. 14:02
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

20, budapesti vagyok, mint írtam - hol állítottam én olyant, hogy az egyetlen pártsemleges vagyok? :D Azt írtad, hogy az volna a furcsa, ha mindig ugyanazok volnának - erre írtam, hogy pártsemlegesnek kell lenni.

Csak nem akartam ezt a sort is kiragadni, mert még azt hiszed, tényleg én vagyok a munkaügyes troll - pedig nem is :D

2018. márc. 14. 15:44
 22/40 anonim ***** válasza:
49%

Valld be őszintén kérdező: szeretnéd a velejáró pénzt.

Amúgy annyira, de annyira irigy magyar vagy, hogy az nem igaz. Más embernek nincsenek érdekei, ő ne akarjon semmit, csakis te létezel és senki más a világon. Egyedül neked vannak jogaid és neked jár minden.

Hát kész...

2018. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Komolyan, tök viccesek vagytok: először irigykedtek, hogy milyen jó suskát kap az ember, aztán amikor leírom, hogy nettó 430 ft körüli pénz, akkor elhallgat az irigykedő sereg és a végére én leszek az irigy :D

Na, akkor most lehet megint kezdeni az irigykedést: vállalkozó vagyok és nettó 1.000 ft alatt nem szoktam elvállalni a munkát (fizikai munka). Szóval nem jött be a "kéne a pénz" című sláger :D

Nem ez a "felháborodásom" oka.

Csak rohadtul nem értem, hogy akkor miért hívtak fel decemberben TELEFONON, hogy "sok éves munkámra való tekintettel idén is megkérdezik, elvállalom-e, akkor a jelentkezési lapot ide és ide," stb

Ha úgyse kellek, akkor mire volt ez jó?

2018. márc. 14. 15:58
 24/40 anonim ***** válasza:
24%

Nem azé a hatalom aki leadja a szavazatot,hanem aki számolja....

Nem lesz kormányváltás,bármennyire is szeretné a lakosság jó része.

A te esetednél lesznek még cifrább történetek is,már ha kiderülnek az elég egysíkúvá vásárolt magyar médiában.

2018. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

"Nem lesz kormányváltás,bármennyire is szeretné a lakosság jó része."

A jó része még nem.

2018. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
79%
Az egy teljesen átlagos hívás volt, mindenki kapott aki volt már bizottsági tag. Nem ígértek semmit, csak jelezték, hogy újra van ilyen lehetőség, s mikor, hol lehet jelentkezni.
2018. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

No, hát most lehet, hogy totál "szőkének" fogok kinézni - nem vagyok, de most már kezdem annak érezni magam :D - de most tudtam meg, hogy ebben a választókerületben indul, azaz a képviselőjelöltek között van - többek között - Bajkai István, az Orbán család befolyásos ügyvédje.


Nem fogok összeesküvés elméleteket gyártani, de azt hiszem, kezdek megérteni bizonyos dolgokat.

2018. márc. 15. 17:07
 28/40 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Egyik se az enyém.

Bár évek óta gyakorizok, de nem nekem való az a stílus, ahogy itt nekiugranak egymásnak az emberek - úgyhogy inkább ki szoktam hagyni :-)

De azért van olyan kérdés, amit én tettem fel, kettő is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__8673..


Meg ez:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__..

2018. márc. 15. 19:45
 30/40 anonim ***** válasza:

"de nem nekem való az a stílus, ahogy itt nekiugranak egymásnak az emberek"

Ehhez képest simán kötelet raknál bárki nyakába aki nem a te nézeteidet vallja.

Gondolom a '90 előtti "Kánaánt" is visszasírod?!

2018. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!