Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy férfire rájön a hasmené...

Ha egy férfire rájön a hasmenés és a férfi mosdóban minden wc foglalt és bemegy a nőibe akkor azért jár bármi büntetés ha feljelentik?

Figyelt kérdés

Pl áruházban vagy kórházban, közintézményben stb...


Vagy fordított esetben, ha egy nő megy be a férfi wc-be.



2018. máj. 23. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen, tömegével születnek az ilyen feljelentések
2018. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Halalbuntetes jar erte. Kiszall egy ezer fos nyomozo csoport es ott helyben kivegeznek.
2018. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbiból nem lenne túl nagy botrány, mivel a nőt szexuálisan nem tartják veszedelmes lénynek, ad kettő, a takarítónő simán benn szokott lenni a hugyozó hapsik között. Előzőnél lehet, hogy igazolni kéne a sz rszagot, akkor talán jobban elhinnék a mesét, hogy vészhelyzetből ment be. Gondolom, egyéni helyzetfüggő, ha valami jogászkodó nők közé rohan be, nem csak a közmunkás Icuka volt ott, akkor lehet, hogy megtalálnák a módját, hogy komolyabb eljárás induljon...
2018. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kispotzak válasza:
100%

Valószínűtlen :)

Eleve csak egy idióta venné a fáradtságot, h ilyen miatt feljelentse (ha egyébként nem leskelődött stb), vagy félreértés esetén (ha azt hiszik, h leskelődni/zaklatni stb ment be) történhetne meg. Minden vád esetén a bizonyítási teher a vádlón van, az érintett nyilván el fogja mondani, h hasmenése volt stb. Ha tényleg csak ennyi történt (rájött a szapora, bement, xart, kiment), akkor szerintem nincs bíró, aki elítélje. De mondom, csak abban az esetben, ha tényleg csak ennyi történt.

2018. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt kétlem hogy pont akkor foglalt egy mosdóban az összes angol wc ha éppen fosnod kell, főleg hogy egy közhelyen illik hogy legyen a férfi mosdóba és minimum 2-3 angol wc. De ebben az esetben is ott a piszoár, vagy a szemetes kuka.
2018. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szemetes kuka" :D Ezen jót nevettem.

Őszintén,engem nem zavarna ha bejönne így egy férfi a mosdóba,mert meg tudom érteni,hogy milyen rossz helyzetben lehet. Erre szerintem nincs törvény,csak szokásjog.

2018. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy bárki feljelentést tenne.

Akkor szoktak,ha valaki direkt azért megy be,hogy leskelődjön.


Ha már itt tartunk szerintem a piszoár létezése sokkal inkább sértő,mint az,hogy külön nem szerint vannak a mosdók.

A női mosdóban csak fülkék vannak.

Ezzel szemben tényleg a férfi wc-ben átlagosan kevesebb a fülke,pedig nem szeret mindenki mások előtt pisilni.


A legideálisabb az lenne,ha zárt,egymástól elválasztott térben végezhetné mindenki a dolgát,nemtől függetlenül.

2018. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!