Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most szakítottam a külföldi...

Most szakítottam a külföldi barátommal. Eléggé rossz természetűvé vált, félek, hogy fotókkal akar majd zsarolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csúnyán ért véget a kapcsolat, régóta távkapcsolatban éltünk. Vannak talán még most is nála intim fotók rólam, én itthon élek, nem tudom, online akar-e majd zsarolni velük, de kinézem belőle, így inkább megkérdezem itt, még az esetleges baj előtt, külföldi állampolgár esetén hogy történik ilyen ügyben a nyomozás... Természetesen a közösségi oldalakon letiltottam, ott az ismerőseimet csak az ismerőseim látják, de olyanokat is hallottam, hogy bosszúból a féltékeny, kidobott barátok képesek hamis profilokat létrehozni közösségi felületeken a lányok nevével, és vissza próbáltak élni a személyazonosságukkal, ettől is nagyon félek (közben meg persze a csajok igazi profilját jelentették rosszindulatúan, mintha az lenne a hamis, közben pedig nyilván az volt az igazi).



Mit tegyek? Kérlek, adjatok tanácsot! Ha tényleg zsarolni kezd, akkor külföldi állampolgár feljelentésével foglalkozik a rendőrség? Nagyon kétségbe vagyok esve..



2018. jún. 27. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kenn(ed)y már sokszor! Pedig csak 9 éves volt.
2018. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Kelett neked néger
2018. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12: Ne afrikai volt, olasz személy, és nem is rövid kapcsolat ért véget.
2018. jún. 29. 19:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Talán közöld vele, hogy te is elküldöd a szüleinek meg az ismerőseinek az intim képeit és ezzel azt hiszem a vita lezárva.
2018. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!