Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nők, ti igazságosnak tartanáto...

Nők, ti igazságosnak tartanátok az úgynevezett "férfi abortuszt"? Miért? (Tényleg csak nők válaszoljanak! )

Figyelt kérdés

Nyilván nem szó szerinti abortusz, hanem egy jogi lépés amiben a férfi lemond a megszületendő gyermekéről.


Jelenleg ugyanis ha az apa akarja a gyereket de az anya nem, az anya elmehet abortuszra. Viszont ha apa nem akarja de az anya akarja akkor az apa így járt, és fizetnie kell a gyerek után.


2018. jún. 29. 15:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
35%

Valamilyen szinten igen, támogatnám, hisz ha valaki valamit nem akar, akkor miért legyen rá kötelezve?

Viszont azt is gondolom ugyanakkor, hogy mindkét félnek adott a védekezési lehetőség, tehát a férfi ugyanúgy húzhatna gumit és akkor nem lesz nem kívánt gyerek, így fizetnie sem kell.

Nekem valahogy még sosem jött össze védekezés mellett a terhesség, pedig már 15 éve élek nemi életet, vajon miért?

2018. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

"Én sem láttam tőled érveket, csak szándékos félremagyarázást és butaságokat, de ez a pontszámaidon is látható. Te vagy az, aki rendszeresen a többiek hozzászólásait bírálja, de egy önálló gondolata nincs. Szerintem se erőlködj!"


Talán fuss neki még egyszer az általam leírtaknak, hátha másodjára sikerül megértened, kedves 70%-os.:D

2018. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%
22-es, nem kell nekifutnom semminek, elég ha a pontozásodra nézek. A többieket sem sikerült meggyőznöd! :D
2018. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 19-es, ebben igazad van. Vèdekezem azzal, hogy òvszer nèlkül nincs szex. Csak hogy nem azèrt teszem ezt, mert a fèrfi nem akar gyereket, hanem mert èn sem. De ha èn nem bànnàm, hogy becsùszik a gyerek, mert vàllalom a szülèst, ès mèg örülnèk is neki, hogy van esèly terhessègre, viszont a fèrfi nem akar nem akar gyereket, akkor logikusan neki kellene arra gondolnia, hogy a vèdekezès megoldott legyen, nem nekem, vagy nem annak a nőnek, akinek viszont nem gond, ha gyerek lesz belőle. Èn erre èrtettem azt, hogy ne vegyük le ezt a felelőssèget a fèrfiakról, mert mièrt az a nő gondoskodjon a vèdekezèsről - a fèrfi èrdekèben -, akinek amùgy nem lenne ellenère a gyerek?

Ha nem akar a fèrfi gyereket, akkor vegye ki a rèszèt a vèdekezèsből, ne utòlag reklamàljon. Nyilvàn ez ùgy a jò, ha megbeszèli a kèt fèl, hogy mi legyen, de azt azèrt ne vàrjuk màr el a nőktől, hogy akkor is csak ők oldjàk meg a dolgot, ha kizàròlag a fèrfi nem akarja a babàt.

2018. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
39%

Az a szomorú tény, hogy erre a jogi formára az idióta hormonbomba pi*ák miatt van szükség, akik eszenélkül felcsináltatják magukat -mert ne ringassuk magunkat a téveszmébe, hogy a nő át van verve, mikor a pasi nem húz gumit, és ergo nulla a védekezés, ez éppen annyira a nő sara is!

És akkor jön az érzelgős duma: "jahj én meg nem ölöm a gyerekem, és különben sincs szükségem a pasira, mert én egy szupernő vagyok, felnevelem egyedül". Igaz, hogy semmije sincs, dolgozni még sosem dolgozott és ugyebár nemnis terhesen fogja elkezdeni, de ő biza megtartja.... Miért? Mert ott a lehetőség, hogy a pasit megcsapolja! De ha már ketten voltak felelőtlenek miért csak a nő dönthessen erről? Döntsön a saját pénztárcájára! Ezt főképp tizen-huszonegy-két éves, sosedolgozott kislányok csinálják hasonló paraméterekkel rendelkező fiúkkal. És itt a fiúnak is el van vágva a jövő, mert a nemakart zabigyereket tartogathatja egy ilyen erőszakos csaj miatt. És mielőtt jöttök vele, hogy ő is ott volt, mondanám mégegyszer: igen, de a lány is tudta, hogy nem védekeznek. És szememben még mindig a valaha volt legnagyobb felelőtlenség ez, és ettől csak az a nagyobb, ha azt a gyereket még meg is tartja.

Erre igenis, hogy jó megoldás lenne a jogi abortusz, mert így ezek a kislányok kétszer is meggondolnák akarnak-e gyereket szülni a semmire! Tudom, a férfiak így talán könnyelműbbek lennének, de azt gondolom, mivel a nő viseli a gyerekvállalás oroszlánrészét legyen ő az okosabb -talán így kevésbé könnyelműen szexelnének a lányok védekezés nélkül, ezzel együtt kevesebb ab is lenne.

Mindezek mellett azt gondolom, hogy ezen esetektől eltekintve, amikor komoly kapcsolatról van szó a két felnőtt embernek ezt meg kelle tudni oldani ezen jogi lépés nélkül is. Továbbá azt is gondolom, sokan nem élnének vele, vagy ha igen, akkor nem is baj, mert ilyen embernek meg nem kell gyereket nevelni. Azt kellene már megérteni, hogy a gyerekvállalás ne belenyugvás meg 17-20 évesen 3 hónap kapcsolat után besikerülés kérdése legyen.

2018. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
57%
Van ilyen már: kotonnak hívják, fel kell húzni a farkadra szex megkezdése előtt
2018. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!