Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha meztelenul jarkalok otthon...

Ha meztelenul jarkalok otthon es szemben vagy egy iskola feljelenthetnek?

Figyelt kérdés

A szitu az az, hogy szemben van velem egy vallasos iskola. Amikor otthon vagyok reggel vagy este elofordul, hogy meztelenul rohangalok a lakasban. Nekem ogy kenyelmes amigy is az en lakasom.


Van fuggony, rajta ilyen atlatszo, nem csak sotetito. Eddig azt hittem ha csak nincs felkapcsolva a villany nem latnak be, mert en sem latok at az iskolaba.


De ma a postaladamban bolt egy uzenet, hogy a gyerekek tobbszor latnak engem es emiatt feljelentenek ha nem oltozom fel...



Van okom komolyan aggodni emiatt?



2018. júl. 21. 09:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
45%

occsó lakás lehet occsó embereknek

feljelenthetne... elvileg de nem közterület szóval nem ér vele semmit

2018. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
61%

A lakásod az a te saját magán területed. Járkálhatsz otthon persze meztelenül.

Akit zavar, majd nem fog oda nézni emiatt se.


Egyáltalán komoly volt az az üzenet ami jött?

2018. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem volt olcso lakas... es elobb megvettem, mint hogy egy iskola koltoott volna a szomszed epuletbe..
2018. júl. 21. 09:51
 4/43 anonim ***** válasza:
58%

tök mindegy eladni kiadnu már nem tudod csak nyomott áron

a magánszférádat meg nem sérthetik a saját házad az is fogyatékos aki a levelet írta

2018. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%

Hogy téged nem zavar, hogy egy egész iskola előtt lóbálod, az egy kicsit furcsa nekem. Mert nekem kínos lenne és nagyon elszégyellném magam, ha ilyen levelet kapnék.

Büntethető nem vagy, de ajánlatos lenne egy nem átlátszó függönyt feltenned és a probléma megoldva! Már csak saját érdekedben is, ha nem vagy exhibicionista.

2018. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
63%

ez nem ilyen egyszerű ... hiába magánterület, ha közterülettről belátni, akkor lehet éppenséggel necces jogilag.

de annyira határeset, hogy ezt képtelenség shztem megítélni. főleg ha tényleg csak meztelenül vagzy de nincs semmilyen szexuális cselekmény, akkor igazából nem valósítasz meg semmit, max a "másokban riadalmat kelt" -féle rizsát tudnák rád húzni ...


hát jó kérdés ez tényleg, de sztem ez adott esetben a bírónak is adna fejtörést, hogyan is értelmezze. csak itt jön a képbe, hogy milyen országban vagyunk, meg ha a vallási fanatikusok nagyon nyomják a szövegüket, hát valószínű h enged a nyomásnak, aztán valamilyen címen elítél. de megjósolhatatlan sztem.

2018. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
24%

#6

Hogy sikerült idekeverned a vallást?

Én egy ateista apa vagyok és ha valaki a kiskorú lányaimat botránkoztatná meg ilyen módon, elbeszélgetnék vele, jog ide vagy oda.

Még azt is megkockáztatom, hogyha anyagi nehézségeibe ütközne neki a függönycsere, akkor adnék neki pénzt másik függönyre.

Ha ennek ellenére mutogatja magát - holott tudja, hogy gyerekek látják - akkor bizony saját hatáskörben rendezném a történetet, nem kellene nekem ehhez nekem bíró.

2018. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
43%
szerintem aki lepontozott mindenkit, az volt a feljelentő! :D
2018. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
58%

Bárki feljelenthet bárkit bármi miatt. Emiatt tehát nem kell aggódni. Majd a nyomozó hatóság eldönti, indit-e nyomozást. Szerintem nem fog.

Amig nem szeded le a függönyt és nem állsz ki az ablakba maszturbálni, addig szerintem úgy meztelenkedsz a a lkásodban, amit akarsz.

2018. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
52%
Húsz évet éltem úgy emeletes lakásban, hogy előttünk nem volt semmi, majd egy 8 emeletes irodaházat építettek elénk, ahonnan végig lehetett látni a lakásunkat. Innentől kezdve MINKET zavart, hogy belátnak és olyan szövésű függönyt raktunk, ami ezt megakadályozta, pedig nem iskola volt, gyerekekkel teli. Ha levelet kaptál és most már TUDOD, hogy látnak és mégis csinálod, akkor bajok vannak veled és már felelősségre vonható vagy!
2018. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!