Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha meztelenul jarkalok otthon...

Ha meztelenul jarkalok otthon es szemben vagy egy iskola feljelenthetnek?

Figyelt kérdés

A szitu az az, hogy szemben van velem egy vallasos iskola. Amikor otthon vagyok reggel vagy este elofordul, hogy meztelenul rohangalok a lakasban. Nekem ogy kenyelmes amigy is az en lakasom.


Van fuggony, rajta ilyen atlatszo, nem csak sotetito. Eddig azt hittem ha csak nincs felkapcsolva a villany nem latnak be, mert en sem latok at az iskolaba.


De ma a postaladamban bolt egy uzenet, hogy a gyerekek tobbszor latnak engem es emiatt feljelentenek ha nem oltozom fel...



Van okom komolyan aggodni emiatt?



2018. júl. 21. 09:46
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
79%
Kihívja a rendőrt a nő,mert állítólag a szomszéd férfi meztelenül mutogatja magát. Megkérdezik,hogy melyik szomszéd mutassa meg honnan látszik.-Hát biztosúr,ha itt a konyhába kimegy ,félrehúzza a konyhaszekrényt akkor odafér a kisablakhoz és ha a kamrából kihozza a kislétrát meg a távcsövet akkor pont odalát a szomszéd ablakára,na ott szokott parádézni az a kéjenc.
2018. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
12%

Igen, feljelenthetnek.

Tudatosan közszemlére teszed a meztelenséged, még ha azt a lakásodban is teszed. Mindezt kiskorúak előtt. Én nem lennék túl nyugodt a helyedben!

Az erkélyére sem áll ki normális ember egy szál farokban, holott az is a saját ingatlana része.

2018. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
27%

És még a 12-höz

Nem véletlenül kötelező építési szabály, hogy a mellékhelyiségek (fürdő, vécé) ablakait csak bizonyos magasságban, méretben és nem átlátszó üveggel szabad építeni. Pont azért találták ezt ki, hogy a szomszédnak akaratlanul is, de ne kelljen a másik intim részeit nézegetnie. Mesélgetem ezt neked úgy, hogy én is szeretem a meztelenséget az otthonom négy fala közt, de engem nem lát senki.

2018. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes, én sosem látok a lakásokban meztelenül mászkáló embereket...

Ugyanis nem kukucskálok be ablakokon, nincsenek ilyen szokásaim...

#2 voltam

2018. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
23%

Még meg is lengeted nekik néha? Nana, vigyázzunk, lehet, hogy kicsit tetszik is a dolog? Most mibe kerülne felkapni egy gatyát?


De ha fiatal, formás csaj vagy, akkor nem szóltam, nézelődjenek csak a fiúk a suliból.

2018. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
64%
Akkor is feljelenthetnek ha szmokingban járkálsz.
2018. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
44%

"Amig nem szeded le a függönyt és nem állsz ki az ablakba maszturbálni, addig szerintem úgy meztelenkedsz a a lkásodban, amit akarsz."



Ez így van, aki meg bele akar ugatni azt pofán kell baxni.

2018. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Egyebkent lany vagyok.


Es furdes utan szoktam sokszor meztelenul rohangalni amig ossze nem szedem magam. Vagy amikor reggel felkelek es kimegyek a wcre. Telen van rajtam valami de most 40 fok van mert legfelso emelet es izzadok mindenhol. Amugy neg nem az ablakban razom a csocseimet handm a laksaban futkoraszom ide oda. A baratom is neha egyszar fszban van ha epp felkel vagy furodni indul.

2018. júl. 21. 11:53
 19/43 anonim ***** válasza:
16%

18.


Akkor OK. Miért nem ezzel kezdted? Főleg ha esztétikus is vagy, amit lovagiasan feltételezek rólad.


De csak szerényen, ne feltűnően, a sejtettés sokszor jobb is, mint a full látvány. Hadd legyen jó napjuk a fiúknak a suliban.


De a barátod kapjon fel valamit, mert csak bezavar a képbe. Kislányok is lehetnek ott az iskolában. A csuhások meg zsörtölődjenek, irigykedjenek.

2018. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Csak kislanyok vannak az iskolaban egyebkent! 1-4. osztalyig vannak ebben az epuletben.
2018. júl. 21. 12:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!