Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy orvosnak tilos drogozni...

Egy orvosnak tilos drogozni szabadnapokon (amfetamin)?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogyha ez kiderül akkor csak a szokásos procedúra van, ami minden átlagos embernél... Vagy ezért kizárhatja a kamara?
2018. júl. 25. 01:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az komoly ha már a pszichiáterek is drogoznak. Nem véletlenül utálom az összeset. Amúgy MINDENKINEK tilos drogozni. Még annak is, aki nem is dolgozik.
2018. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Andizsuzsi ***** válasza:

Nem rendelik be mert nem sebész...


Meg foglak lepni. Neurológust is be lehet rendelni. Hétvégi ügyeletes kolléga vakbélgyulladást kap. Kit rendelnek be?

2018. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Oké, de míg egy sebészt egy évben 20+* rendelnek be, addig egy neurológust max. annyiszor, hogy arra még ki tud találni valamit, hogy ne kelljen bemennie, ha éppen olyan állpotban van...


Amúgy 11. egy csomó komoly pszichés betegségre meg függőségre a kábítószerekben rejtőzhet a megoldás...

A meth függőségre pl. az olyan halucinogének mint varázsgombák és ayahuasca lehet a megoldás.

De vannak komoly tanulmányok arról is, hogy a marihuána segíthet a skizofrénia legyőzésében...

2018. júl. 25. 23:24
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Egy függőségre nem az a megoldás, hogy rászoktatják az embert egy másik szerre, te zseni.


Terápia+ elvonó és minél gyorsabban, de mégis fokozatosan lehozni a szerről, valamint adni a kezébe olyan eszközöket, amiket tud használni megküzdésre, stresszcsökkentésre (vagy ami miatt elkezdett rámenni a szerre) drog helyett.

2018. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nézz utána, hogy a halucinogénekre mennyien is szoknak rá... Zseni.
2018. júl. 25. 23:31
 16/19 A kérdező kommentje:

Amúgy a jelenlegi tudományos álláspont szerint a fű pl. valamivel növeli a skizofréniának a kialakulási esélyeit, az arra genetikailag hajlamosaknál.

De mégis rengeteg neves kutató van azon az állásponton, hogy egyszer egyértelműen ez ffogja elhozni a végleges gyógyírt is...

2018. júl. 25. 23:33
 17/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy miért akarsz meggyőzni minket arról, hogy rendben van a drogozó orvos. Én ragaszkodom ahhoz a véleményemhez, hogy jobb szeretem, ha józan orvos lát el.
2018. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
És kibeszélt olyanról, hogy nem józan orvos látna el?
2018. júl. 26. 12:26
 19/19 anonim válasza:

A drog magánügy,amíg nem árt vele senkinek.

Üzenem a sok drogosozó konzervatív okostojásnak,hogy a KÁVÉ CIGI ALKOHOL IS DROG!

2018. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!