Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugye ebböl nem lehet baj?

Ugye ebböl nem lehet baj?

Figyelt kérdés
Van a neten egy hölgy ismerősöm. Amikor beszélgettünk és szóba kerültek szexuális témák a részemről, mindig azt mondta hogy hanyagoljuk a témát. Mostanában pár alkalommal előfordult hogy neten egy pár ilyen jellegű témáról irtam neki, csak viccelődni akartam, semmi több. Egy ismerőse szerint ez már felér az online szexuális zaklatással. Pedig nekem semmi zaklatási szándékom nem volt csak szerettem volna vele megbeszélni ilyen dolgokat. Ha most abbahagyom ugye ez még nem nagy bűn?
2018. aug. 12. 11:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. Bár már láthatóan észhez tértél, de azért leírom: ilyesmivel nincs "viccelődés", különösen azután nem, ha azt mondta, hogy hanyagoljátok a témát.

És nincs olyan, hogy "te szeretted volna megbeszélni". Ő nem szerette volna, ennyi.


2. Az idiótákkal meg ne foglalkozz, akik itt irkáltak. Ez nem gyávaság/bátorság kérdése, hanem a tisztességé, a tiszteleté. Normális ember nem piszkálja a másikat, legyen az akár férfi, akár nő. A "nem" az "NEM".

Van épp elég ócska ri.banc meg hímrin.gyó, akik akár rá is másznak a másikra még neten keresztül is, ill. "benne vannak a buliban" (webcam szex, intim fotók küldése stb.), aki ilyet akar, az talál is.

2018. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!